Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások/koplalók légyszíve...

Anorexiások/koplalók légyszíves írjátok már le, hogy miket és mennyit esztek és hogy hogyan érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Régen én is az voltam, szeretném magam megérteni, hogy hogy bírtam élni napi 1 almával, de komolyan nem értem.
2013. nov. 19. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi lennék, mennyire vagy tisztában az anorexia fogalmával.


Amúgy meg ha magadat szeretnéd megérteni, miért másokat kérdezel? Keress fel egy pszichológust.

2013. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tegnap pl egy knorr bögrés levest ettem (81kcal) és 4 db abonettet (64 kcal).

Ma kicsit bűnöztem és délután megettem 5 db abonettet egy kevés májkrémmel (259 kcal).

Emellett van erőm naponta mozogni is és ha iszom eleget akkor köszönöm szépen, teljesen jól érzem magam.

2013. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És hány kiló vagy, válaszoló?

Nem félsz, hogy a kórházban fogsz kikötni?

2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lassan 2 hónapja tökéletesen működik, szóval nem, nem félek.

Ma reggel voltam 65,7 kg.

2013. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
en egy szelet natur csirkemellet eszem egy fej salatat es egy fej brokkolit ha tobbet ennek fajna a hasam es nem ereznem jol magam mellette sok zoldteat iszom hogy a koffein adjon energiat szedek mindenfele vitamint es napi 1 orat mozgok
2013. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nektek mennyi cél?

Én úgy kezdtem hogy 60kg(166cm) aztán 55, itt eldöntöttem, hogy max pár kg-ot csak, aztán 50 lettem, jó mondtam még párat és vége, aztán 1 hónap múlva már csak 42 voltam és 33-ig sikerült lemennem. Igaz itt kétnaponta ettem egy almát joghurttal, vacsorára pedig salátát és répát.

Nem értem, hogy bírtam, ha mostanában már nem eszek napi 5-6szor elájulok.Ha meg nem eszek pl reggel mert sietek, ver a víz, ájulás érzetem van, fáj a fejem, szédülök, remegek, nehezen kapok levegőt, szúr a szívem, nem értem.

2013. nov. 19. 22:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érted?? Kérdező, sürgősen fordulj orvoshoz!
2013. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

33 kg és még élsz?


Hát, nem tudom hogy csináltad, de örülhetsz, hogy még az élők sorában vagy.


Volt egy anorexiás osztálytársam. Én vettem észre, hogy furcsán lefogyott, és már kezdett sárgás lenni a bőre.

Szóltam az ofőnek, hogy tuti nincs rendben valami.

Kiderült, hogy akkor már több hónapja menstruációja sem volt a lánynak.


Azért az rosszul esett, hogy az ofő annyit nem mondott, hogy köszönöm szépen. Na persze, mert nem csípte a búrámat a szókimondóságom miatt.

Ezt csak úgy megjegyeztem.


A lényeg, hogy a lány utána jobban lett, persze kórházban volt egy ideig. De azóta sincs ilyen problémája hálistennek, mert fb-on ismerősök vagyunk.

2013. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem lassan 3.5 éves nincs.
2013. nov. 20. 13:34
 10/11 anonim ***** válasza:
en 70rol lefogytam 46ra 176cm hez aztan a korhaz utan vissza 60 majd nem birtam abbahagyni az evest es vissza 70... most ujra itt tartok sose voltam ehes akkro se amikor felhiztam 70re cdak azert ettem mert mindent megakartam enni amit csak lehetseges mert nehezen viseltem hogy felhizlaltak ezert mindig ugy voltm vele hogy ujrakezdem masnap de hat ugyebar most mar mindenki figyeli hogy eszem e vagy sem szoval nem koplalhattam szerencsere most ismet figyelmen kivul vagyok nem tudom mennyi a sulyom mert felek merleger allni 1 honap mulva fogom lemerni remelem nem csalodom:)
2013. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!