Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha minden nap megeszek 0,5...

Ha minden nap megeszek 0,5 kilógramm vöröshagymát (jól kisütve), akkor lehet tőle gyomorbántalmam, vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hagymától nem, de az olajtól amiben kisütöd biztosan be fogsz fosni.
2017. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második, ezt nem tudom, honnan veszed, elég sok ember eszik napi több deka zsiradékot, márpedig fél kiló vöröshagymához nem kell több.


Ami a kérdést illeti, én bizonyára élvezném a dolgot, de van, aki érzékenyebb fajta. Nyilván nem mindenkire hat egyformán...

2017. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindennap ennel ennyit, akkor siman lehet tole gyulladasod, hosszabb tavon kronikussa is valhat. Ne ess tulzasba. En is nagyon szeretem, de nem szabad allandoan ugyanazt enni. Valtozatosan kell. Egy heten egyszer boven eleg.
2017. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szabad állandóan ugyanazt enni, csak vigyük be, amit kell. A homo sapiens civilizált példányai nagyon odavannak a változatosságért, az állatvilágban ez nem jellemző, alapvetően az emberek között sem.

Nyilván változatosabban esélyesebb, hogy bekerülnek a szükséges tápanyagok, de attól még ehető minden egyes nap pontosan ugyanaz, egészségesen.

De mivel fél kiló hagyma minimális étel, ez nem utal arra, hogy ne enne a delikvens változatosan.

2017. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!