Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért van? Sovány vagy kövér?

Ez miért van? Sovány vagy kövér?

Figyelt kérdés
13 leszek, lány vagyok. Az anyám mindig azt mondja, hogy nagy a hasam, meg ilyesmik, mikor szerintem pont sovány vagyok, kilóg a bordám is. 173 cm és 54 kg. Tehát biztosan fel kell szednem pár kilót. Magára is azt mondja, hogy kövér, pedig neki is kilátszik a bordája. Mit tegyek?

2017. máj. 23. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá, vékony vagy. Valószínűleg testképzavara van, elég gáz, hogy ezt rád is kiterjeszti. El kéne mennie pszichomókushoz, bár annál is többet érne neki egy pasi, aki szereti.
2017. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak te láthatod a tükrön, hogy mivel nem vagy megelégedve. Nekem pl izomban, de már egy idővel már jobbnak látszom :)
2017. máj. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak testképzavara van, úgy látszik, hanem a csontsoványság tetszik neki. Szomorú, mivel az durván egészségtelen.

Ilyen számokkal, ha megvan minden végtagod, tuti nem kell fogynod, sőt, nem ártana egy kis izom lassan :)

2017. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!