Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » El fogok hízni?

El fogok hízni?

Figyelt kérdés

Ettem 2 fehércsokis Snickerst, egy tábla fehércsokis Milkát (megkívántam a fehèrcsokit), egy zacskó chipset, ittam egy vaníliàs shaket a mekiben kèt sajtburgerrel, egy Zott Monte pudingot ès egy Nutella &Go-t.

Ja és mindehhez egy 1.5 Literes Melon Icetea Rauch teát ittam.


Szerintetek ez lerakódik?


2017. máj. 30. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Negyvenmilliószor leírták már ezen az oldalon és a többin is, hogy egy nap alatt nem lehet meghízni semmitől. Az lehet, hogy holnap reggel kicsit kínlódni fogsz a wc-n, de lerakódni nem fog benned semmi. Ha rendszert csinálsz ebből, akkor már igen...
2017. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időn belül fogyasztottad el mindezt? Mert más az, ha egy hét alatt és más az is, ha az összeset a tegnapi nap folyamán. Az elhízás mellett egyébként, én a helyedben inkább a cukorbetegség miatt aggódnék. Ez rengeteg cukor és az csak egy dolog, hogy elhízol vagy tönkremennek a fogaid, de a cukorbetegség egy nagyon komoly betegség ami az egész életedre ki fog hatni. Önmagától nem hiszem, hogy lezáródna ez, meg kell tanulnod akarattal kontrollálni a cukorbeviteled, elvégre nem ehetsz meg minden cukros ételt, amit megkívánsz.
2017. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nap után nem leszel cukorbeteg, természetesen, ahhoz rendszeresen sok cukrot kellene bevinned. Viszont tényleg nem árt vigyázni vele, itt nem arra gondolok, hogy az ember soha ne egyen meg semmi cukrosat mert persze, mindenki szokott, csak ügyeljen a mértékre és akkor nem lesz belőle semmi baj.
2017. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csilla3333 válasza:

Ez kérdés? Egyáltalán miért eszel ennyi szemetet? Ha hízni akarsz, akkor normális táplálékra van szükséged, ha fogyni, akkor is!!!

Fontos persze a csoki, meg az édesség, meg a normális sós étel, de nézz utána, hogy mennyi káros cuccot (zsírt, vacak szénhidrátot... stb.) vittél be. Kell a jó szénhidrát, de ennyi? Lerakódni nem fog, de adtál egy pofont a szervezetednek feleslegesen.

Vagy lehet, hogy menstruálni fogsz és azért kívánsz mindenfélét össze-vissza, vagy hiányoznak az alapvető táplálékok a szervezetedből, és a kívánósággal próbálja pótolni.De lerakódni nem fog.....

2017. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vasárnap családi összejövetel volt. Mivel feljött rám néhány kiló, igyekszek odafigyelni, nem nassolok állandóan meg még pár ilyen dolgot minimálisra vettem. A családi partin viszont szuperfinom pizza volt, meg torta, meg mindenfele nasik. Nem zabáltam magam degeszre, de azért ettem szépen mindenből. Kíváncsiságból ráálltam a mérlegre. Másnap - hétfő - reggel 80 dekával többet mutatott, ma pedig pontosan ugyanannyit, mint vasárnap reggel, a kajadömping előtt.

Szóval ha egyszer van ilyen, nem kell aggódni. Másnap még kicsut nagy lesz a pocak, de aztán visszaáll minden a normális kerékvágásba.

2017. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egy nap alatt nem
2017. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!