Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Minél előbb le...

Mit tegyek? Minél előbb le szeretnek fogyni 5-7kg.

Figyelt kérdés
14eves Lany vagyok. Hogy tudnak pár hónap alatt úgy lefogyni hogy anya ne tudja hogy fogyókúrázók(mert nem engedne meg hogy fogyokurazzak)?
2017. jún. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukád nagyon jól teszi, hogy nem enged fogyókúrázni! De könnyen kijátszhatod őt!Ne egyél este 6 után, nappal semmi csokika, chips, kóla, pizza.Kezdj el futni, biciklizni, úszni!Ha ezt betartod 2-4 hét alatt le fogsz fogyni.
2017. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit az első ír, az még nem garantál fogyást, ahhoz kalóriadeficit kell. De valóban ez a célszerű, mozgás, evésre odafigyelés, már ez sokaknak segít. De van, akinek kalóriaszámolás és extrém fegyelem kell, az éhezés jól tűrésével.


14 évesen inkább a mozgást és egészségesebb étrendet, pici odafigyelést ajánlok, semmi komolyabbat. Lehet, hogy ez is elég lesz.

2017. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat 😊
2017. jún. 1. 21:34
 4/5 anonim válasza:

Nem kell keményen fogyókúrázni :)

Én úgy fogytam 1,5 hónap alatt 5kilót, hogy nem ettem édességet csupán délelőtt, ugyan is cukrot enni kell, csak nem mind1, hogy mennyit eszel. Kisebb adagokat egyél, mint amit eddig ettél. Én a köreteket(pl.:tészta) is próbáltam hanyagolni, helyette zöldség. Ne nassolj, ne csipegess. Este 6után ne egyél. Valamint próbálj többet mozogni (bicikli, tollas, görkori, most már lehet strandolni)

Foglald el magad mindig valamivel. Akár a házimunkával is tudsz mozogni.

2017. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod 😊
2017. jún. 2. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!