Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6-7 kilót szeretnék fogyni...

6-7 kilót szeretnék fogyni nyár végére hájból. Hogy tehetném meg ezt?

Figyelt kérdés
Tavaly óta 10 kilót híztam. 14 éves lány vagyok. Olyan 155 centi vagyok és 48 kilógram. Milyen ételeket egyek és mennyit sportoljak? 23%os a testzsírszázalékom.

#fogyás 14 lány
2017. máj. 6. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sportolj SOKAT!, és egyél amennyi jól esik. Fiatal vagy, kell a kaja.
2017. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól nézhetsz akkor ki, max. pár kilót fogynék a helyedben. Jó életmód, sok mozgás, nem kell rápörögni...
2017. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. máj. 6. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban veszélyes koplalással fogyózni. Szerencsétlen esetben kiterjedt ételallergiád lesz egész életedben és bioboltokba rohangálhatsz, ha enni akarsz.

Ki kell számolni a napi kalóriafogyasztásod, majd azt is, hogy átlag mennyi kaját viszel be (azaz kajával kalóriát). Ha rendesen étkezel, nincs nasi, csoki, üdítő, péksütemény túlsúly, akkor a kalóriafogyasztásod növeld sporttal, így is negatív kalóriaegyensúlyba kerülhetsz. Ha rendesen étkezel, akkor csak minimálisan csökkentsd az ételadagot!

A nasit hagyd el, péksüteményt minimalizáld, a kalóriabeviteled egy részét próbáld inkább gyümölccsel fedezni.

2017. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Én egy kicsit többet eszek a kelletênél...
2017. máj. 15. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

És mennyit nőttél egy év alatt?

Nem kell fogynod, maradj ilyen, csak mozogj eleget.

2017. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 centit
2017. jún. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!