Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pisiben zsir lehet problema?

Pisiben zsir lehet problema?

Figyelt kérdés

pisiben zsir kivalas, van, olyan ranezve, mintha valami olajod levest ontottemvolna oda.

ehgyomri 10-es cukrom van, kezeletlen.



2017. jún. 5. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor most min csodálkozunk? Azt is meg akarod várni, míg megvakulsz? 10-es cukor kezeletlen....
2017. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj orvoshoz. A 10-es cukor éhgyomorra kegyetlen sok, a legsúlyosabb cukorbetegeknek ennyi. Ha nem mész el időbe, néhány hónapon belül könnyen feldobhatod a talpad.

Amúgy a vizetlen történő zsírkiválás sem normális, szerintem szervi probléma, azt is ki kéne vizsgálni.

2017. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

voltam. 3 eve. Meg az inzulint sem neztek meg a veremben, siman felirtak a metformint es kesz.

4 eve van igy amugy, nem lett rosszabb az egeszsegem sem.

2017. jún. 6. 07:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is magánkórházban kezelik. Nálad az inzulint minek nézni? Egyértelműen cukorbeteg vagy....

Ne haragudj, de ilyen igénytelennek lenni saját magaddal szemben....

2017. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy nem lett rosszabb az egészséged.
2017. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4-esnek : azért kellett volna inzulint nezni, hogy ha keveset termel a hasnyálmirigy, akkor kellett volna a metformin mellé más cukor gyógyszert is felirni (ami fokozza az inzulin termelést).

Amennyiban inzulin toleráns vagyok csak, ugy valóban elég a 2x1000mg metformin es a szigorú 150g szénhidrátos diéta.


Amugymeg csak reggel magas, delutanra lemegy 7-re is, valamint ha pl bevagok egy egesz nagy kerek dobostortat, 2 oraval utana sem magasabb 13-nal.


Ma reggel pedig mar csak 11.0 volt (igaz letettem az esti sörökről)


Igénytelenség: Ebben sajnos igazad lehet, ezért mostantól odafigyelek egy picit diétára, és rendszeresen fogom szedni a metformint (mert azt sem szedtem már pár hónapja), valamint nem fogok este torkoskodni lefekvés előtt.

2017. jún. 7. 07:40
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 - ösnek, én nem hiszem, hanem érzem, hogy minden oké, 45 éves vagyok, minden heten 6 órát aktivan sportolok.

Vérnyomás 130, beteg nem szoktam lenni, orvost nem nagyon láttam még(vércsoportomat is most tudtam meg), semmire nem vagyok allergiás, műtőben még nem voltam, igaz a 39-es BMI kicsit sok, dehat nagyon izmos vagyok.


Nem tudom mire gondoltál..

2017. jún. 7. 07:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, azért válik ki már a vizeletedben is zsír, mert olyan jól vagy. Röhej. Akkor minek tetted fel ezt a kérdést? Röviden: baromira nem vagy egészséges. A hetes cukor is sok napközben. Csak hárítasz meg tagadsz, miközben magad is tudod, hogy súlyos a helyzet. Majd ha talán már a lábadat vágják, vagy nem fogsz látni, esetleg rájössz, hogy el kéne menni másik orvoshoz.
2017. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Csak 1x(!) történt meg hogy zsírt láttam benne, már erősen gyanakszom, mivel ebben házi bulit tartottunk, és ment a piálás és a zabálás ezerrel, hogy én öntöttem ki a teflonból a fáradt olajat a WC-be (csak nem emlékszem rá, annyit ittunk) kacsamáj sütés előtt.


Szóval szerintem megvan a tettes, ha lesz megint, akkor viszont fontolóra veszem amit irtatok, és elmegyek egy magánorvoshoz!


Köszi mindenkinek a segitséget, és ösztökélést, tényleg egy kicsit több önkontrollt kellene tartanom.

2017. jún. 7. 09:40
 10/14 A kérdező kommentje:

azota is 10-es ehgyomri, es elek es virulok... Valaki irta, meghalok hamar...


Ha bevagok reggeli utan egy teljes meretu dobos tortat, kozepeset, nem megy 14 fole, es 2 ora mulva 9 korul lesz..

estere lemegy 8-ra.

40 feletti bmi..


de _barmit_ cisnalok, akar 2 napig csak vizet iszok, akkor is reggelre 9 vagy 10 lesz. erre valaki?

Azt vettem eszre ha nem tobb szenhidratok eszek, szal 150 gramos dietat kiutom, olyan 300-ra, jobb a cukrom, mintha tartanam a 150-et.

2017. okt. 23. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!