Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy is probléma, ha egy nap...

Úgy is probléma, ha egy nap egyszer eszem, ha nekem így a legkényelmesebb és legjobb?

Figyelt kérdés
Nem tudok egy nap sokszor keveset enni,nem esik jól. Kb fél éve nap1x eszem (alvás előtt vagy közben,mert csak így tudok elaludni,ha teli hassal fekszem le)és sokkal jobb. Más is csinálja így?

2017. máj. 31. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem okoz problémát akkor nyugodtan csináld, de azt áruld már el hogyan tudsz alvás közben enni?
2017. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugy,hogy lefekszem aludni es vagy 1. Ki kell kelljek es egyek,mert nem tudok addig elalidni

2. Elalszom,de pár óra múlva fel kell kelljek enni,mert nem megy enélkül a visszaalvás

2017. máj. 31. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem gond, ha naponta egyszer eszel, ha neked így jó. Sokan élnek így. Nőknek általában már az időszakos böjt sem jó, de van kivétel, a férfiaknak nincs ilyen problémájuk vele, max. egyénszinten nem passzol hozzájuk eme stílus.


A közvetlenül elalvás előtti evést általában nem ajánlják, de ebbe sosem mentem bele, engem nem érint. Én délután eszem, jó messzire az alvástól mindkét irányban (nem feltétlenül egyszer, de kicsi az evési ablakom s egy főétkezésem van normál esetben). Több embertől hallottam, hogy szeret alvás előtt enni, én inkább hallgatnék a testemre, mint az általános véleményre.


De alvás közben felkelni enni, az nem tűnik valami jónak, megzavarod a pihenésed...

2017. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó. Lényegében egész nap nulla energián vagy, majd északára bezabálsz, reggelre pedig megint éhesen állsz neki a napnak. Lefog esni a cukrod, gyenge leszel és nem lesz energiád. Én totál kikészültem amikor napi kétszer ettem, (reggeli és vacsora), napi szinten sírtam, szédültem és a legalapabb dolgokat is alig bírtam megcsinálni. Az orvos mondta, hogy ha nem eszek gyakrabban, akkor folyamatosan energiahiányos leszek amivel kb. lehetetlen bármit is csinálni, max arra elég, hogy egésznap aludjak.
2017. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!