Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akarok elkezdni intermett...

Most akarok elkezdni intermetting fasting szerint enni, hogy délután 1-kor és 8-kor eszem. Mit és mennyit egyek ezen a két étkezésen?

Figyelt kérdés

#diéta #étkezés #intermetting fasting
2017. júl. 2. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, csak kétszer ennél egy nap? Én úgy tudom, javíts ki ha rosszul, hogy az adott időtartam alatt többször is ehetsz, annyi a lényeg hogy elteljen kb 16 óra az egyik napi utolsó és a másik napi első étkezés között.

De mindenestre figyelj arra, hogy eleget egyél (ne legyen túl nagy a kalóriadeficited) és a szükséges makro és mikortápanyagokat bevidd. Elég fehérje, eszenciális zsírsavak, komplex szénhidrátok, rostok és vitaminok, ásványi anyagok.

2017. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyit egyél, amennyit neked kell, ezt nem tudhatom, mennyi. Pl. én szálkásításkor 1500 kcalt eszem ebédre, ebből kb. 1.5g/feleslegementes ttkg fehérje (bár ez aktivitásfüggő is), ügyelek az ásványi anyagokra is... Mivel neked 2 étkezésed van, nyilván azt kell kettéosztanod, de hogy hogyan? Nekem mindig az ebéd a nagyobb, de van, akinek nem az az ideális. S nem tudhatom, 1300 vagy 4000 kcal a kereted...


Ki kell tapasztalnod, neked milyen étel s elosztás való, ez extrém változatos az embereknél.

2017. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!