Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a cukor és...

Mi a véleményetek a cukor és gluténmentes süteményekröl? Belefér a diétäba?

Figyelt kérdés
Köszönöm a välaszokat.
2017. júl. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Diéta során a makrókat is ajánlott nézni, főleg a szénhidrátot. Nem lesz zsírégetés sok szénhidrátbevitel esetén. Ha a sütemény cukormentes és belefér a napi szénhidrátodba, akkor mehet, de még így is azt mondanám, hogy főleg a délelőtti vagy kora délutáni órákban fogyaszd.
2017. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni hogy ha búzaliszt van benne, akkor nem fér bele
2017. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Diéta kérdése, bármelyik süti beleférhet, ha csak a kalóriát nézed...


A zsírból fogyáshoz kalóriadeficit kell, amit özön szénhidráttal is el lehet érni. Max. sokunknak előnytelen vagy nem tudunk elég aktívak lenni mellé, de nincs megírva sehol, hogy napi sokszáz gramm szénhidráttal lehetetlen a zsírból fogyás, mert nem az.


Az én cukor- és gluténmentes sütijeim speciel szénhidrátszegények és zsírosak, az én diétámba tökéletesek (akár félig sütin is élhetek, ha akarok, nem gond). De én többé-kevésbé szénhidrátszegény diétán vagyok, mivel ez passzol hozzám, így tudok jóllakni s jól érezni magam még kalóriadeficitben is. Másnak a szénhidrátdús süti is bőven beleférhet. Persze az sosem árt, ha fehérje- és rostdús.

2017. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!