Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni, minél...

Hogyan tudnék hízni, minél gyorsabban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 172cm és 48kg. A suliba mindig cikiznek,hogy milyen sovány vagyok. Tudtok valami jó praktikát erre a problémára?

2016. márc. 13. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyel tobbet sok telitet zsiros cucc kenyer cukor kola nem lesz szep de vekony se ha ra er akkor jarj terembe es izmosodj vagy menj fel ugy 55 ig aztan kezdj el edzeni dieta meg minden es izmos leszel nem vekony vagy vastag es zsiros
2016. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ide a bökőt, hogy fiú vagy.

Ez az a stílus, amikor lányok akarnak 1 nap alatt lefogyni.

2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ilyen az alkatod, ha most elkezdenél zabálni, lehet megnőne mondjuk a hasad vagy egy bizonyos testrészed, és nem sovány hanem röhejesen aránytalan...

El kéne kezdened edzeni, lenne egy kis vállad, karod melled közben lapos has, legjobb alap fitnesz alkathoz

2016. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap ült előttem egy tini srác, mondom ez a tipikus mai generáció, felül vékony volt karja főleg, közben vastag comb, meg akkora segge, hogy alig bírta felemelni, gondolom egész nap a gépe előtt veri a nyálát...

hízni hülyeség, sportolj

2016. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! :)
2016. márc. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!