Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet hasmenésem?

Mitől lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy székrekedésem van :D

Szeretném kicsit meghajtani magam,mert már zavar.Suliba is kellemetlen menni így,hogy nem akar kijönni.

Szóval,mitől lehet hasmenésem ?Gyógyszert nem nagyon szeretnék bevenni,valami "természetes"kéne.


Nemrég ittam egy pohár szilvalevet és egy pici tejet beleöntöttem(tényleg nagyon picit,épphogy egy kanállal...).Ez nem olyan rég volt és nem tűnik túl eredményesnek :/ Picit csikar a hasam,de nem nagyon akar hatni.

Igyak még egy picit ? :D Vagy hogy érjem el a tökéletes hatást ?Kinek mi vált be ?


A segítséget köszönöm ! :D



2017. máj. 8. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy drogériába és vegyél hashajtó teát.
2017. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ferenc József víz:D
2017. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be magnézium tablettát, többet 3-4 -et egyszerre. Az viszonylag kíméletes, ha az nem használ akkor valami hashajtó víz, amit írtak előttem vagy tabletta. Keserűsót vegyél a patikába, 2-300 Ft. Mondjuk az is Mgsulfát és az ha elindul nem kellemes, de kitisztít.
2017. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!