Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék felszedni kb 15kg...

Szeretnék felszedni kb 15kg felesleget. Hogy tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Szeretnék jó kövér lenni mert eléggé vékony vagyok. Van egy kicsi zsír a hasamon de nem sok, épp ezért akarom magam felhízlalni. Ki szeretném hízni a ruháimat. Van aki esetleg segítteni tudna hogy meghízhassak? 15/F 172cm 56kg

Írhattok privátban is...és kérlek a lebeszéllésektől kíméljetek,mert nem fogok rátok fogyás vagy az izmosodás terén hallgatni. Nekem ez a fétisem és nem tudom visszafogni.



2017. júl. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Irj privatban segitek :)
2017. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

nem zsírt kell hízni hanem izmosodni, ahhoz bizony meg munka kell, edzés, sport.

Ha elkezdesz sportolni, enni is fogsz mellé mert éhes leszel, és majd nősz mint a gomba.

2017. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha neked ez az álmod, akkor zabálj egész nap. Rengeteg szénhidrát, édesség plusz cukros üdítőitalok.

Ilyet sem hallottam még...

2017. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyél nagyobb adagokat, de egészséges ételekből, ne mekis kaját meg cukros üdítőket, attól csak beteg leszel. Nasinak mogyoró, olajos magvak, aszalt gyümölcsök, abban sok a kalória.

Amúgy ha sportolsz és sokat eszel akkor izmot is növesztesz és az izom+zsír nagyobbnak fog látszani mint a tiszta zsír :)

2017. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Testépítős tömegnövelős étrenddel.Az esetedben 2800-3000 kalória elég is lenne.Mellé heti 3 konditermi edzés.Ezzel havi 1 kilót tudnál felszedni,az első évben egy 12 kiló.
2017. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mozogj a lehető legkevesebbet, akkor is egyél ha csak a szemed kívánja. A lényeg h ne gondolkozz, hanem mondjuk boltban vagy és megkívánsz valamit, csoki vagy hasonló akkor vedd meg.. reflexből


plusz van a GOMAD "diéta" keress rá :)

2017. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem értem az ilyen válaszolókat.

a kérdező hízni szeretne,ezt írta.

nem pedig azt,hogy hogyan lehetne 2es típusú diabéteszt a leghamarabb elérni.

2017. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátban, segíthetek neked!
2017. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!