Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon keveset eszek, pedig...

Nagyon keveset eszek, pedig hízni szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, 51 kg-val, és minimum 65-re szeretnék felmenni még szeptemberig.

A probléma ott kezdődik, hogy megeszek talán 50-60 gramm rizst, salátával, és egy darab csirkemellel, és eltelek vele... miért van ez? Így nem fogok tudni tömegelni.

Valami ötletet tudnátok adni, hogy hogyan növeljem az étvágyamat?


2017. júl. 11. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyél töményebb ételeket, ha bírsz. Én mindjárt megyek egy kis kókuszzsírral elkevert földimogyorót enni, de neked nem kell ennyire durván nyomnod, ez nem mindenkinek való :)

De saláta és csirkemell... A kalória hol marad? A rizs is lightos, főleg, hogy nagyon vizes. Töményebb cucc kell. Zsír ebbe-abba (saláta, sült hús), zsírosabb hús, tojás, sajt, tejszín, tejföl, az hozza a kalóriát. Valamelyiket csak meg tudod enni.

A másik, hogy egyél sokszor. Sok kicsi sokra megy. Az nem számít, hogy nem vagy éhes, én sem vagyok az, pedig szálkásítok, most a melegben étvágyam sincs, de ez nem akadályoz meg az evésben. Enni kell.


Egyesek B-vitaminra segyebekre esküsznek étvágynövelés terén, de ehhez nem értek, engem nem érint az étvágy téma, attól függetlenül eszem. S ha alaposan jóllaksz vagy nem, de feszül már a hasad a nagy térfogattól, akkor amúgyis hiába van étvágyad, ha tudsz is enni, nem fog jólesni.

2017. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor próbálom majd erőltetni, hátha...
2017. júl. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!