Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék kicsit,...

Fogyni szeretnék kicsit, pontosan mit kéne ennem?

Figyelt kérdés
Nem sokról van szó, csak pár kiló. 19 éves fiú vagyok, 167 centi (igen, 167, nem elírás), 64-65 kiló. A súlyom nem nagyon érdekel, csak a kinézetem, kicsit pocakos meg tokás vagyok. Rendszeresen járok konditerembe, ezzel a résszel nincs baj, a kajálás viszont problémás. Olyat olvastam sok helyen hogy a szénhidrátban gazdag dolgokat azaz kenyér, tészta, rizs stb. ki kéne lőni. Na most odáig oké hogy pl ebédhez köretnek salátát eszek rizs helyett meg ilyenek, de reggelire meg vacsorára mivel kéne jól laknom ha a kenyeret meg a zsömlét felejtsem el? Nem ehetek egész nap salátát. Van egyébként egy olyan gondom, hogy elég válogatós vagyok és a zöldségfélék nagy részét nem szeretem, a halat meg egyenesen utálom. Ezeket inkább nem erőltetném magamra, csak ha végképp muszáj. Mit tudtok tanácsolni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 14. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Fehérje forrásnak a csirkemell, pulykamell, tojásfehérje a legjobbak, ha halat nem akarsz enni.

De vehetnél fehérjeport, azzal egyszerűen betudod vinni a szükséges fehérje mennyiséget.

Szénhidrátnak ehetsz rizst, puffasztott rizst, reggelire zabot,de a te testsúlyodnak megfelelően diétás mennyiségben.

Vacsorára ajánlom a zsírszegény túrót a kazein tartalma miatt, de ha veszel fehérje port vacsorára az is jó lesz.

2017. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. júl. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!