Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek megfelelő a...

Szerintetek megfelelő a szálkásító étrendem?

Figyelt kérdés

55 gramm mazsola

4 gramm kakaó

50 gramm zabpehely

13 gramm mogyoró

353 ml tej

179 gramm tojás

67 gramm zöld borsó

27 gramm karát paprikás szalámi

56 gramm BioTechUsa Nitro Pura Whey táplálék kiegészítő

25 gramm BioTechUsa Kreatin monohidrát (feltöltő szakasz)

380 gramm krumpli

két csipet só

100 gramm félzsíros tehén túró

két bögre kávé

150 gramm natúr joghurt

10 gramm puffasztot rizs


Kiegészítés kép: Heti 4 alkalommal, 2 óra edzés.


3-4 liter víz minden nap.


174 cm magas vagyok, férfi, és 74 kg.


4 hónapja edzem.



2017. júl. 14. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adataid alapján nem lehet megmondani a kalóriaigényedet.

Makrókkal többet kezdenék, én be nem írom a kalóriabázisba a fentit, de alapvetően nem hangzik rosszul. Még a tej a legrosszabb, a tejcukrot nem véletlenül hanyagolja a legtöbb testépítő, aki igazán odafigyel az étrendjére. De persze ettől még tudsz szálkásítani, csak megfelelőek legyenek a makrók, de neked kéne tudnod, hogy azok számodra mik.

2017. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az alapanyagcserém (BRM) 1259 kcal

Testsúlycsökkentéshez:

1400 kcal

Szénhidrát: 268 gramm

Fehérje: 73 gramm

Zsírok: 65 gramm


A kalória igény számîtást az orvoslexikon.hu számoltam ki. Csak kíváncsi vagyok hogy a fent össze állított étrend mennyire egészséges és hogy alkalmas e szálkásításra, és a lehető legkeveseb izomtömeg vesztéstre.


Azért irtam le ennyire részletesen. Mert mások kevest irnak ki, és állandóan azt a választ kapják hogy "nem elég részletes" na mondom akkor most részletes, mindenre kiterjedő kérdést fogok feltenni, hogy teljes választ kapjak:D

2017. júl. 15. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!