Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elsősorban fogyni, vékonyod...

Ha elsősorban fogyni, vékonyodni szeretnék, de mellette formásodni is, akkor a szálkásító diéta megfelelő lehet a számomra?

Figyelt kérdés

Így nem "vastagodnék", csak formásodnék, karcsúsodnék? Tudnátok írni tapasztalatokat, bevált módszereket a témába?


köszönöm!:)



2015. jan. 16. 21:11
 1/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Nem egyszerű kérdés,de a saját elméletem alapján(és már olvastam is erről),az a meglátásom,hogy elég kevesebbet(odafigyelve a magas kalóriájú ételekre) enned,többet mozogni és fogyni és formásodni is fogsz.Ha előtérbe szeretnéd helyezni a formásítást akkor(ahogy Te is írtad) inkább a szálkásító gyakorlatokat preferáld.Ezek pl.hasprés,fekvőtámasz,kis súlyokkal való edzés. Jah...és ne használj tömegnövelő szereket,hanem kérj erre való fehérjeport.
2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nettike :) válasza:
diétába csak legyengülsz vagy is én igen..:/ nem a legjobb mod inkább edzeni sportolni kezdj el..a futást nem ajánlom engem kimerit és semmit nem hásznál. Ajánlom a mozgékonyabb sportokat :D
2015. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!