Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha nem engedik...

Mit csináljak, ha nem engedik a munkahelyemen, hogy igyak (vizet) munkaidőben?

Figyelt kérdés

Felszolgálónak tanulok és nyári gyakorlaton vagyok egy étteremben. Kinti részen vagyok főleg, a napon állok egész nap. 7-8 órákat kell ott lennem egy nap, amiben egy szünet van és mindig azt mondja a fönök, hogy az van a táplálkozásra, munka közben nem szabad, mert gáz ha látják a vendégek. De tökre szédülök már néha a napon, mert ugye 2-3 litert meg kéne inni, de nem egyszerre, hanem pl óránként egy pohárral jólesne... Persze, ha mosdóba kell mennem, azt se engedi, vagy utána húzza a száját, hogy máskor ne igyak ennyit, 3-4 órát bírjak ki vagy vegyek pelenkát...

Nagyon megalázó, múlkor is a vendégek előtt mondta, pedig ez sokkal cikibb szerintem, mintha innék egy pohár vizet.

17L


2017. júl. 18. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Így van,ne hagyd magad.Nem tehet nagyon semmit.Ha szükséges,akkor meg bevonod apukádat.
2017. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyilván igyál s menj wc-re, azt írod, kirúgni se tud, de én inkább kirúgatnám magam, mintsem beteg legyek s addig is szenvedjek. Ez embertelen, tuti nincs joga ezt tenni.
2017. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Apu jó ötlet! 😁Vannak akik csak abból értenek.
2017. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szól érte vond meg a vállad... kb ennyit tudtok egymással tenni...
2017. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mivel kötelező gyakorlat, amit a suli finanszíroz, meg ő oszt be, a csávesz NEM rúghat ki.


Én innék aztán, ha esetleg pampog, kiosztanám. Kirúg? Megyek az igazagatóhoz, hogy ellehetetleníti a gyakorlatomat.


Ne légy már ilyen mulya, basszus!

2017. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem rúghat ki, de ha nem teljesítem megfelelően, nem mehetek következő évfolyamba... (és erről őt kérdezik meg)

Végül nem kellett apukám, elmondtam neki, amiket itt írtatok, mert épp jó kedve volt és nem ordibált 5 percig... Így sikerült kompromisszumos megoldást találni. De ez a pali meg van győzödve róla, hogy mi diákok, mindig csak menekülnénk a munka elől, minden apró lehetőséget megragadunk, hogy kibújjunk alóla... Biztos, hogy jelezni fogom az osztályfőnökömnek, hogy ide ne küldjenek jövőre senkit!!

2017. júl. 20. 18:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Igaz más szak területen , de nállunk is hasonló volt a cég vezetés , nekem egyszer be szolt a főnök mert tartottam kb 5 perc szünetet ( wc, ivás ) akkor tűrtem utánna megint ez volt szépen fogtam magam át irtam a jelenléti iven hogy mettől meddig aztán le léptem nagyon nem tudot mit kezdeni velem mert a jelenléti íven lévő idő után mentem el . Azóta váltottam gyakorlati helyet itt tök jó fejek mivel a jogsti csinálom változo időpontban vannak a veztési orák szépen elötte szolok reggel hogy ma 2-kor mennem kell és annyi megyek , nem problémáznak , meg állok pár percre pihenni abbol sincs semmi gond . Ajánlom keress másik gyakorlati helyet és a mostanit hagy ott u.i. ipari kamaránál jelentsd be , meg a munka védelemnél aztán azok majd kicsit meg cincálják .
2017. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta, de köszönöm. Igaziból nem mi választjuk, maximum megkérdezik, hova mennénk szívesen, de nem mindig tudják figyelembe venni, ahogy idén nekem sem. Jövőre viszont mindenképpen szólok, hogy ide nem szeretnék.
2017. aug. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!