Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha nem engedik...

Mit csináljak, ha nem engedik a munkahelyemen, hogy igyak (vizet) munkaidőben?

Figyelt kérdés

Felszolgálónak tanulok és nyári gyakorlaton vagyok egy étteremben. Kinti részen vagyok főleg, a napon állok egész nap. 7-8 órákat kell ott lennem egy nap, amiben egy szünet van és mindig azt mondja a fönök, hogy az van a táplálkozásra, munka közben nem szabad, mert gáz ha látják a vendégek. De tökre szédülök már néha a napon, mert ugye 2-3 litert meg kéne inni, de nem egyszerre, hanem pl óránként egy pohárral jólesne... Persze, ha mosdóba kell mennem, azt se engedi, vagy utána húzza a száját, hogy máskor ne igyak ennyit, 3-4 órát bírjak ki vagy vegyek pelenkát...

Nagyon megalázó, múlkor is a vendégek előtt mondta, pedig ez sokkal cikibb szerintem, mintha innék egy pohár vizet.

17L


2017. júl. 18. 20:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
főnök* :)
2017. júl. 18. 20:09
 2/18 anonim ***** válasza:

Fejbe kellene lőni a ilyen b.romarcú embereket..

De gondolom,ő azért iszik,ha megszomjazik.

Csodálom,hogy azért nem szólt még,ha sóhajtasz vagy csak szimplán levegőt veszel.

Keresned kellene egy másik helyet,mert ez nem embernek való.

Ha összesenél,az biztos kevésbé lenne ciki,ő szerinte..

2017. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt jogilag sem teheti meg, hogy ilyen szinten bekorlátoz. Ne foglalkozz vele, ha meg ki akar rúgni, akkor küldd utoljára alázd meg a vendégek előtt. Szerintem sokkal cikibb ez neki, mint neked, ha látják a vendégek, hogy így bánik a dolgozókkal.
2017. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jól van, az átfogalmazás nem sikerült, két fél mondat ott maradt. Próbáld meg értelmezni! :)
2017. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Úgy feljelnteném, hogy ihaj!

[link]

2017. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok másik helyre menni, a suli osztott be ide sajnos. Kirúgni se tud szerintem, amúgy is minimális pénzt kapunk ezért, mert ugye ez a feltétele, hogy a következő évfolyamba léphessünk. De majdnem elsírom magam, amikor így megaláz mindenki előtt, pedig a vendégekkel amúgy jól kijövök, nagyon kedvesek... Még 1,5 hét hátra van, de így szenvedés, pedig a barátnőim az osztályból más helyeken még ebédet is kapnak :(
2017. júl. 18. 20:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudod én elmennék wc-re is meg inni is. Rúgjon ki a barom ha nem tetszik ,indokolja is meg !A Kereskedelmi Kamara szereti az ilyet.Nem elég ,hogy támogatást kap utánad,évente 400 ezer körül?Ha gondolod mondj fel te,vagy jelezd a K.K.nak . Aztán másik gyakorlati hely.
2017. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkorsem tehet ilyet.De akkor szeptemberben hol leszel gyakorlaton? Addig lépj, míg teljesen ki nem használ.
2017. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igyál, ne foglalkozz vele. Az egészséged az első.
2017. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, meg az összes választ. Sajnos nem vagyok tisztában a lehetőségeimmel, illetve a jogi dolgokkal. Megmutattam apukámnak és azt mondta ő is, hogy igyak nyugodtan meg menjek el wc-re... és ha beszól vagy kirúgással fenyegetőzik, akkor felhívja vagy bejön és beszél vele. Remélem, nem lesz baj emiatt. Amúgy is jobban tudok mosolyogni meg kedves lenni egész nap, ha nem szomjazom... ebbe is belegondolhatna...
2017. júl. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!