Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 3-4 napig nem iszik semmit...

Ha 3-4 napig nem iszik semmit de enni eszik Milyen tünetei vannak? Korházba kerül? Elájulhat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 21:22
 1/9 anonim válasza:

Azt hiszem hogy max 3-napig bírja valaki víz nélkül... Lassan kiszárad,leépül ,és meghal.

Étel nélkül sokkal tovább birja az ember.. Azt hiszem 10-napig.

2017. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. Nulla folyadékkal 3 nap után halál van, de ha valaki eszik levest, joghurtot, főzeléket, akkor vígan eléldegélhet sokáig. A szervezet ki tudja vonni a vizet az élelmiszerekből is.
2017. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És el is ájulhat?
2017. júl. 19. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elájulhat, miért ne? Van, aki 3 nap nem evéstől is elájul, pedig az semmiség, a víz sokkal fontosabb.


Ha szárazat eszik, akkor szomjan is halhat, nedves étellel pedig beviheti akár a teljes folyadékigényét.

2017. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1: Extrém esetben bírták már emberek 1 héten túl is, de alapból néhány nap alatt halunk szomjan.

Étel nélkül hónapokig is lehet bírni, ha vannak tartalékok, rengetegen koplaltak már hetekig maradandó károsodás nélkül, akár szabad akaratból. Egy vékonyka persze hetek alatt éhenhalhat s bele is lehet betegedni.

2017. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondok durvabbat: ebben a melegben 1-2 ora ivas nelkul is el lehet ajulni sajnos.


Ami az evest illeti, vannak emberek, akiknek hamar leesik a vercukruk eves nelkul, ami szinten vezethet ajulashoz. Ezekben az esetekben nem kell feltetlenul korhaz, legalabbis engem nem vittek be, amikor ilyen tortent.

2017. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Azért kérdeztem mert barátnom mar 1napja nem ivott egy kortyot sem de enni eszik de csak száraz kaját és nagyon agodok hogy baja lesz mert most korházba nem rég

De egyszerűen ha iszik hanyingere van és mit csináljunk szerszerintettek? Amugy 16 eveslány

2017. júl. 20. 08:04
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
Citromlevet igyon, vagy jeges vizet, ezektől nem lesz hányingere. Nem terhes?
2017. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem! Nem terhes!

Citrom levet én is probaltattam vele de attol is az van neki :/

2017. júl. 20. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!