Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tanácsoltok ebben az esetben?

Mit tanácsoltok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Kb. 55 kg és 180 cm. Kicsit soványnak érzem magam(azt mondják vékonycsontú vagyok). Szeretnék felszedni jópár kilót de akármit eszek akármennyit semmi nem marad meg rajtam. És szeretném kicsit kigyurni magam de eléglenne csak pár kiló izmot felszedni de attól hogy nincs rajtam felesleg, nincs mit izommá formálni attól lehetséges ? Tudna valaki egy edzéstervet mondani nekem ( hányszor nyomjak fekve egy héten, hány kilóval, mikor mit egyek előtte, utánna?). És amúgy is az étrendemet hogyan alakitsam napról-napra? Igaz hogy ha gyúrás előtt nyers tojást eszek akkor attól izmosodok ? Köszönöm előre is a válaszokat.
2010. máj. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit???? ez kórosan sovány!!


sport , sok fehérje és szénhidrát

2010. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akármit és akármennyit eszek nem hizok..:S
2010. máj. 22. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem zabálni kell öregem, hanem gyúrni és minél több hús, szénhidrát, zöldség-gyümölcs.
2010. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!