Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Mit tanácsoltok, hogyan iktassam be a mozgást? Nem tudom melyik esetben vagyok jobb.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és jelenleg 87 kg. 112 kg-val kezdtem tavaly júniusban, de akkor még könnyen ment a mozgás, hiszen a nyári szünet alatt semmi akadálya nem volt. Most azonban az iskolával nagyon nehéz összeegyeztetni. Vidékről járok a fővárosba tanulni minden nap, ebből következik, hogy reggel fél 5-kor kelek és délután 5 óra körül érek haza. Amikor hazajövök, meleg ételt szoktam enni és utána neki ülök a tanulni valónak, hiszen jövőre végzős leszek, rengeteg dolog van..

Általában későn végzek a tanulással, van hogy fél tízkor már nincs kedvem tornázni.


Melyik a jobb?


- Hazajövök, eszem és utána tornázok még a tanulás előtt.

- Hazajövök, tornázok, zuhany és utána evés, tanulás.

- Hazajövök, eszem, tanulok és bizonytalan hogy lesz e torna..


Szerintetek?


2010. febr. 14. 08:45
 1/5 anonim válasza:

Szerintem: torna, evés, tanulás (de ugye akkor a vacsora is diétás?)

Minden nap mozogni akarsz? Me2rt elvileg heti 3 alkalom is elég lenne (1 órás elfoglaltság).

2010. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Heti 4 torna az, amit eddig csináltam, csak borzasztó fárasztó későn tornázni. Három zsírégető (40 percesek) és egy alakformáló hétvégén (ez is 40 perc).


Ez után már nem mindig szoktam enni, ha nagyon ehetnékem van, akkor natur joghurt zöldséggel, vagy abonettel.

2010. febr. 14. 09:44
 3/5 anonim válasza:
szerintem a legjobban a tanulásra koncentrálj és az étkezésre, a hétvégén tudnál két nap mozogni, és ha esetleg mégis marad időd, energiád hét közben, akkor is. Nyáron, amikor nem kell tanulni, majd jobban be tudod tartani a mozgást. Rengeteget fogytál! Gratula!
2010. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, de azért szeretném, ha a heti 4 torna meglenne. Június közepéig még 12 kiló van, amit szeretnék eltüntetni, hogy az erdei iskolában már én is megtehessem, amit tavaly egyáltalán nem: fürdőruhában pancsolhassak a többiekkel.


Régi nagy álmom, idén nem szeretném elmulasztani semmiképp :)

2010. febr. 14. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos mindennap 40 percet tornázni.Felezd meg ezt az időt,így kényelmesen belefér a napodba.Hétvégén meg rákapcsolsz.
2010. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!