Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek helyemben, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek helyemben, vagy mit tanácsoltok egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sokan szépnek,okosnak, viccesnek tartanak, még sincs önbizalmam. Ránézésre egy cicababa vagyok de belül teljesen más, de persze az emberek külső alapján ítélnek. Azok a lányok akik nem ismernek persze féltékenyek és ezért gonoszak is, és talán miattuk nem érzem magam jól idegen emberek közt.. A problémám az, hogy nem merek odamenni fiúkhoz. Hozzám rengeteg fiú odajön, de nem olyan értelmes, intelligens, aranyos fiúk akikkel szimpatizálok, hanem a tipikus audis fuxos gyúrós csávók. Tudom azért mert a külsőm alapján azt hiszik hogy ők az eseteim. De nem. Valami tanács?:( Nagyon rosszul érzem magam a lányok miatt, hisz csak azért utálnak mert így nézek ki. Pedig én mindenkivel aranyos vagyok,.. nem értem őket..

Kérlek segítsetek ha tudok! Előre is köszönöm válaszaitokat!:)


2010. szept. 9. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Én a helyedben velem találkoznék.
2010. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
"Hjaj, túl szép vagyok és ezért mindenki utál..." Brühühü.
2010. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 Funktasztikus ***** válasza:
sajnos ismim is at hiszi aki jo csaj az már ribanc:Sén külsö alapján itélek de belsö lapján átértékelek..:D szval igen vannak vannak ilyen emberek...de lefogadom aki leribiz és megkérdezéd hogy jártok e örülne mint majom a farkának..én is ismerek egy olyan lányt aki azt mondom hogy huhúú és tök normális nahááát!
2010. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
:) De az a baj hogy például randikon is annyira izgulok, hogy nem is tudom magamat adni..:/
2010. szept. 9. 15:28
 5/57 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2010. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
vagy talán látják rajtad h beképzelt vagy és ezért nem vagy nekik szimpatikus. nekem már a "sztorid" alapján nem vagy az. persze nyilván mindenki azért "gonosz" veled mert féltékeny....-.-
2010. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló.

Értsd úgy ahogy akarod, de egy ilyen problémát te mégis hogy fogalmaznál meg? Sajnálom ha egoistának gondolsz.. épp az a problémám hogy nincs önbizalmam.

Harmadik válaszoló. :) Okos dolgot írtál, és az lenne a legjobb ha mindenki így gondolná, mert nyilván először külső alapján vonunk le következtetéseket. Csak sajnos sokan nem olyan értelmesek mint te, és nem fogadják el hogy nem minden úgy van ahogy ők az gondolják.

2010. szept. 9. 15:32
 8/57 Funktasztikus ***** válasza:
nekem is most tetszik egy szép csaj:Dugye báár:Ddeh sajna én nem vagyok egy herceg szoval nekem csak álmom olyan lány mint pl te:Dés köszönöm:D
2010. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok beképzelt. Sajnálom ha nem értettétek meg a kérdésemet, de így tudtam csak leírni.

Aki esetleg hasonló cipőben jár mint én, vagy ismer ilyet kérem szépen írjon valami tanácsot, esetleg írjon magáról.

2010. szept. 9. 15:35
 10/57 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én nem láttalak még, tehát a külsőd alapján nem tudlak megítélni. Ugyanakkor a kérdésed alapján se tűnsz szimpatikusnak. "Szép vagyok nagyon, de nincs önbizalmam". Ja persze. Én pedig okos vagyok csak butaságokat írok.

Megjegyzem a "sok ostoba a külső alapján ítél" dolog nálad ugyanúgy játszik. Idézek:

"de nem olyan értelmes, intelligens, aranyos fiúk akikkel szimpatizálok, hanem a tipikus audis fuxos gyúrós csávók"


Khm.

2010. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!