Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, de nem merek,...

Fogynom kéne, de nem merek, mert félek, hogy lógni fog a mellem. Ilyen esetben mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,168/75 kg, 85/B-s mellmérettel.
2010. aug. 6. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább lógó mell, mint túlsúly, ha választani kéne.

De nem evidens az sem, hogy lógni fog. Kisebb lesz, az biztos, de ha lassabb ütemben fogysz, vagyis megelégszel a heti fél-1 kilós súlyvesztéssel, semmi baja nem lesz a mellednek.

Nagyon sok tanácsot osztogattam már fogyókúrásoknak, én is 30 kilót fogytam, és 90/D-ről 75/B-s mellem lett, szép feszes, kerek, azzal teljes mértékben meg vagyok elégedve. Nekem a hasamon lóg a bőr, attól jobban tartanék a helyedben. De ez ne legyen akadály, mert inkább add le a túlsúlyt, és edzéssel a lógó bőr is képes idővel visszahúzódni. Nekem is szépen alakul. Rajtad pedig nincs is annyi súlyfelesleg, mint rajtam volt. Szóval van még kifogásod, miért nem kezded el a diétát?

2010. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy heti fél kg fogyásra törekedj, a melled miatt is, meg mert kicsi a túlsúlyod. Akkor nem fognak lógni.
2010. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Heti fél kg-ot,hogy lehet elérni?

Mindenhol a heti 1-2 kg-os fogyást írják.

2010. aug. 6. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az nem túl sok. Én 3-4 kg-ot javaslom.
2010. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heti fél kg-ot úgy érhetsz el, hogy kb. 1500-1800 kalóriát viszel be úgy este 7-ig, lassan felszívódó, egészséges élelmiszerekből, magas élelmi rost tartalom, sok fehérje, zöldség, gyümölcs, nagyon sok víz! Nulla szemét kaja (pl gyorséttermi, előre fűszerezett zsíros hús, hasábburgonya, olajban sült ételek, stb)
2010. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link] + egy jó sportmelltartó

+ heti min egy úszás és szauna;)


sok gyümölcs, sok zöldség, sok folyadék, lassú fogyás

2010. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De heti fél kg az semmi...
2010. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy csinálj mellizom edzéseket is a diéta során, akkor nem fognak lógni és feszesek is lesznek. És sportmelltartót szerezz be edzésekhez :)
2010. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ússzál sokat. (Vízbe)
2010. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mell is zsírszövet,ezért abból is fogyni fogsz valamennyit,meg a hátadból is.A heti 1 kilós fogyás,meg normális.

Minden a szénhidrát beviteltől függ.Ha kevesebbet viszel be gyorsabban fogysz,ha kicsit többet lassabban.Kísérletezd ki a napi beviteleddel,heti bontásban.Ha elegendő fehérjét viszel be,diéta alatt és után is feszes marad a bőröd és izmaid.

2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!