Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok egész nap éhes?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy kell elképzelni, hogy nem egész nap eszek, de a nap nagy részében tudok enni. Anyukám azt mondta, hogy azért, mert unatkozok. Sajnos picit meg is látszik az alakomon, 168-69cm vagyok 55-56 kg-mal :/ mit csináljak, hogy ne egyek egész nap? 13/L
2017. júl. 26. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az unalom miatt van, akkor találj valami hasznos időtöltést, elfoglaltságot. Valami hobbit, ami lefoglal, és így nem eszel sokszor. De azzal nincs baj, ha sokszor eszel, csak ne túl sokat egyszerre. Mozogj többet, így egyensúlyban leszel.
2017. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 💖
2017. júl. 26. 18:14
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a 168 centihez az 56 kg teljesen normális. Sőt, vékony...
2017. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se tűnik soknak a súly, de 13 évesen lehet, hogy még más a helyzet, kevés izommal pedig máskor is lehet némi felesleg, de nyilván nem sok.


Lehet unalomevés, de te érzed, éhes vagy vagy mi van.

"Tudok enni", én is tudok enni délutántól éjszakáig, de jóllakottan azért általában nem teszem.


Ha éhes vagy, s túleszed magad emiatt, az más tészta, akkor az étrendedben keresném a hibát. De ha csak eszel, mert unatkozol és ott a süti a hűtőben, akkor ez azért más, fejben kell rendbetenned a dolgot.

2017. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából, nem is az, hogy túleszem magam, mert ha jól vagyok lakva, akkor egy falatot sem tudok enni.. Viszont van egy két + információ erről, ha valakit érdekel és tud segíteni, akkor írjon :)
2017. júl. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!