Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Beképzelem, vagy titeket is...

Beképzelem, vagy titeket is "gyógyít" a tojás?

Figyelt kérdés
Most, a terhességem során vettem észre.Előtte is rengetegszer fájt a fejem,de akkor fájdalomcsillapító volt a megoldás.Terhesen persze kerülendő.Egyszer csak felfigyeltem,hogy amikor főtt tojást ettem,a fejfájásom utána mondjuk egy órára elállt. (Sose állt el korábban magától.) Aztán ezen a héten rám jött megint a nagy "hétalvás",ólmos fáradtság.Ma egész nap totál lassú,kába voltam.Eszembe jutott a tojás,ettem,és kb. félóra elteltével egész jól vagyok.Ez most már placebó,vagy tényleg tud valamit a tojás - ilyen gyorsan?

2017. júl. 28. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Beképzelted.
2017. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig jo amég hat :D hogy vane tudományos magyarázat lényegtelen... egyed ugyis egésséges :D
2017. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhes nők sokkal ösztönösebben érzik meg, hogy éppen mire van szüksége a saját és a baba egészségének... neked azok kellenek, amik a tojásban vannak...

Én pl felxitáriánus vagyok, csak akkor eszem tojást vagy húst, mikor érzem a szervezetemből a parancsot rá.

2017. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Palcebó vagy nem? Igazából mindegy.Ha segít,edd:)
2017. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!