Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nőtt meg ennyire az...

Miért nőtt meg ennyire az étvágyam?

Figyelt kérdés

Nagyon durván megnőtt az étvágyam ezen a nyáron. Nem vagyok terhes, nem élek nemi életet még.

Mégis, annyira megnőtt az étvágyam, és nem tudom, hogy miért... :/

14/L


2017. júl. 29. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonok. Ebben a korban elofordul. Arra vigyazz , hogy ne tomd magad tele tarts be egy rendszeres evest mert ha tulzasba viszed hamar meghizhatsz haz mereture es nehezen v egyaltalan nem tudod majd leadni a plusz kilokat. Ha nem vagy hajlamos a hizasra akkor no problem.☺
2017. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mennek rám gyorsan a kilók, szerencsére, de azért így is vigyázok. Húst, chipset, nutellát és milka csokoládét 1 éve nem eszek.
2017. júl. 29. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsi azert nem art ezekbol (kiveve a chips) mert pl a husban olyan rostok vannak amire a szervezetnek szuksege van es mashonnan nem potolhato. Legalabb heti 1x egy picit egyel. Ha vega v akkor mas Ok asszem vmi szojaval potoljak. Csokit egyaltalan nem vagy csak Milkat nem eszel?
2017. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eszek húst, csirkemell filét, heti 1-2x

Sem Milkát, sem Nutellát nem eszek. Néha gyümölcsös étcsokit benyomok.

Palacsintára, gofrira és fánkra túrót és kakaót cukorral elegyítve eszek.

2017. júl. 29. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor jo minden oke. ☺

2 eves kozt ha rad jon , h huu de ehes vagyok , egyel meg egy almat. Ezzel egy kis idot adsz a szervezetednek nem terheled tul nem hizol es nem fogsz addig 'ehezni'.

2017. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jujj, rendicsek, mefogadom a tanácsod. :)
2017. júl. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!