Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanátok tippeket ülő munka...

Mondanátok tippeket ülő munka miatt kialakult székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
pénzügyes vagyok egy cégnél reggel bemegyek leülök a gépem elé és fel se kell állnom egész nap, meg is van a hatása :/ várom a bevált trükköket, tanácsokat. Köszönöm. 22F

2017. aug. 10. 18:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ülőmunkának nagyon is van köze a székrekedéshez had ne kelljen ezt megmagyaráznom :D amúgy többet mozogtam + puffasztott rizs + joghurt bevált :D
2017. aug. 12. 11:55
 12/15 anonim ***** válasza:
De, magyarázd meg.
2017. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

mivel szinte egész nap ülsz ezért nyomás nehezedik az alsó ereidre, szerveidre így hajlamosabb az ember székrekedésre majd emiatt az aranyérre. Tapasztalatból mondom, amikor nem ilyen munkám volt semmi bajom nem volt, most 2 hete dolgozok itt és egyből székrekedés...1 perc google keresés után :


"Férfiaknál:


Már fiatalkortól különböző mértékű potenciazavarok, korai magömlés, csökken a vérrel teli hímvessző erekciós magassága.

Prosztata problémák pangásos tünetekkel (gyulladás, kövesedés), vizelési panaszok.

Here fájdalmak, herevisszér tágulat.

Termékenység csökkenése.

Végbél fájdalom, aranyér, székrekedés, széltartási nehézség."

Forrás: [link]

2017. aug. 12. 15:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én fenekem nem olvasgat ilyen oldalakat, úgyhogy 20 év ülőmunka után is köszöni szépen, jól van.
2017. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
irigyellek nekem 22 évesen már aranyerem van :D
2017. aug. 12. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!