Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek hogy meg hizzak?

#Barbi-e kérdése:

Mit tegyek hogy meg hizzak?

Figyelt kérdés
Minden egyes nadrág bő a vádlimra vagy a derekamra... és elég sovány is vagyok de én probálok töbet enni de nm fér belém... erre van vlmi gyogyszer?

#hízás #hízókúra #soványság #gyogyszes_segitség
2017. aug. 10. 20:21
 1/10 anonim válasza:
100%

Rendes kalóriamennyiség. Erre rengeteg infót találsz, hogy mennyit kell enned.


Lehetséges az is, hogy te ilyen alkat vagy, mint aki meg olyan, hogy mindentől még a levegőtől is hízik. Mind a két dolog létezik, hiba is tagadja a sok hülye.


De az is lehetséges, hogy hormonális dolog van a háttérben. Vagy stressz, stb., stb.


Elég sok dolog állhat mind a hízás, mind a túlzott vékonyság hátterében.

2017. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ruhák kedvéért nem érdemes zsírt magadra pakolni, és az egészségedet rongálni vele. Vádlira pedig nem fogsz hízni, azon sporttal lehet gömbölyíteni.
2017. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

en nagyon sokaig nagyon sovany voltam

volt ido mikor 30 kg voltam a 160 centimhez

etkezesi problemaim voltak


kigyogultam spontan


hogyan?


sok sok feher kenyert ettem, kifli, zsemle, szendvicsek es pizza


hiztam es most normalis sulyban vagyok es sokkal jobb


hozzateszem hogy most mar elhagytam a sok kenyeret

de szerencsere nem fogytam vissza

2017. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%

2-es a fanatikus marharépákat itt senki se kérdezte.


Soványság volt a téma, méghozzá súlyos.. A véleményedet tartsd meg magadnak, és a buheros ízlésficamodat. Normális ember NŐT keres, és talál magának. Nem egy csontkollekciót.

2017. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2017. aug. 10. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:

#4: Téged se kérdezett senki, mégis osztod itt a hülyeségeidet. Amíg valaki nem ismeri be, hogy a kövérség betegség, addig nincs miről beszélnünk.

A nőies alak pedig nem azonos a zsírossal: a feleségemnek is van melle, combja, feneke, de attól még a hasizmán követ lehetne törni.

2017. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát az eléggé nagy baj :))))
2017. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egyébként pedig továbbra is mondom, hogy: nem a kérdéshez szóltál hozzá!


Ha nem tudod felfogni a tömpe és ostoba agyaddal, hogy híznia kéne és arra kér segítséget, mert minden ruha csak lóg rajta annyira sovány, akkor itt barátom a te agyaddal van baj! Minek szólsz baromságokat?!

2017. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak zöldséget,gyümolcsot eszem fogyok(de nem birom sokaig:( amint elkezdek cukrot,lisztet,zsirt enni,eleg latvanyisan kezdek hizni. Egyel sok olajos magvakat,tejfölt,kekszeket,pekárut,nutellát
2017. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek😊💋
2017. szept. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!