Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezés után ( ha sokat...

Étkezés után ( ha sokat eszek) köhögés jön rám. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A köhögés a gyomorbol jon, es kozben atlatszo, nyalszeru valadek jon fel.Nem fáj ilyenkor semmi semmi savasat nem erzek,csak 6-7 kohoges szokott lenni altalaban,utana kicsit gyengenek erzem magam de par masodperc es elmulik.Utananeztem, es ami a legkozelebb volt hozza az a reflux bar ott mindenfele fajdalomrol es rohamokrol irnak, amik nallam nem jelentkeznek.Csak egyszeru kohoges.Nem tudok mar mit irni,es nem tudom milyen orvoshoz kene mennem.Ha valaki esetleg tudja mi lehet a baj, vagy hogy milyen orvoshoz kene mennem, irja!

Mellesleg 16 eves vagyok, csinaltunk laktoz tesztet de nem vagyok erzekeny,es az egesz csak ugy a semmibol jott.


2017. aug. 13. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne zabálj hanem egyél és elmúlik.
2017. aug. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi szokott lenni,ha nagyon gyorsan eszek és sok levegőt nyelek. Én be is szoktam rekedni,de pár köhögés után elmúlik. Ha lassan eszek és jól megrágom a kaját vagy nem eszek túl sokat,akkor nincs semmi ilyesmi. Refluxos is vagyok sajnos,de az nincs ezzel összefüggésben,úgyhogy azt kizárhatod szerintem. Próbáld ki,hogy lassan eszel. Cigizel esetleg?
2017. aug. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem eszek gyorsan, nem habzsolok es meg sokat se eszek, valahogy ezek utan nem is kivanom.Nem cigizek, soha nem is cigiztem.
2017. aug. 13. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez elég tipikus refluxos tünetnek hangzik.
2017. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!