Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha hosszú időn át csak tésztát fogok ebédelni?

Figyelt kérdés
Kicsit megszorultam anyagilag, ezért nem szívesen költenék még különféle ebédekre is. Van itthon rengeteg tészta, kilószámra, ezért úgy gondoltam hogy egy darabig csak ezeket fogom enni. (Tejföllel, stb.) Nagyon el fogok hízni vagy ilyesmi?
2017. aug. 25. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többi étkezésed normális, akkor valószínűleg nem lesz gond.
2017. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha nagyon ismerős lenne eza kérdés


tuti volt ez már


Mi van unatkozol?

2017. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami Mexicoban, 1986-ban.
2017. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudtommal még nem írtam ki ehhez hasonló kérdést korábban.


Nem tudom mi volt Mexikóban, de akkor majd utánanézek.

2017. aug. 25. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Akkor hízol el, ha többletben eszel, máshogy semmiképp.


Hogy egészségügyileg mi gond lehet, az attól függ, mit eszel hozzá és milyen a többi étkezésed.

Ha lekvárostésztát eszel és kenyeret, akkor jelentősebb mennyiségű izmot veszítesz. De ha a napodban van elég fehérje, s nem koplalsz s edzel eleget az izomtömeged fenntartásához, akkor nem.

A rostot is elhanyaglhatod, sőt extrém esetben skorbutot is kaphatsz (nagy butaság lenne, hisz a zöldség olcsó és az aszkorbinsav is :) de a fentiek alapján bármi lehet), nem tudunk szinte semmit az étrendedről.

2017. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A többi étkezés normális lenne, szóval lenne bennük hús, tejtermék, zöldség, gyümölcs, stb.

Sportolok is.


A tésztát tejföllel, bolognaival vagy lekvárral enném.

2017. aug. 25. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as

Ha szerencséje van, nem focista.

2017. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elhízás nem fenyeget, ha nem eszed degeszre magad, de, vitaminhiány, ásványi anyagok hiánya (vashiányos vérszegénység, stb.), gyengeség, lebetegedés igen.


Nem a tészta miatt, hanem az egyoldalú, tápanyagban szegény étkezés miatt.

2017. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!