Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet abból bajom, ha most...

Lehet abból bajom, ha most este megiszok egy liter tejet?

Figyelt kérdés
Lehet belőle hasmenés vagy ilyesmi?Nem vagyok laktózérzékeny

2017. aug. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasmenés, hasfájás lehet, de nem feltétlenül.
2017. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem menne a hasam, de minimum görcsölnék egész éjszaka - pedig úgy innék most egy pohárral. :)
2017. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, nem kicsit. Nem minden ember érzékeny a laktózra, csak a többség (ez persze nem az orvosilag laktózérzékeny, abból jóval kevesebb van). Aki nem hiszik egy ideig, az is könnyen elszokik tőle.

Bármi lehet, a semmitől az enyhe kényelmetlenségen ás a nagy fájdalmakig, hasmenés vagy lesz, vagy nem.

2017. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hosszú távon tuti csontritkulás ugyanis a tej kálciumot von el a szervezettől, a benne találhatók pedig nem tudjuk felvenni. Emellett gyomorproblémák, puffadás, gyulladások.
2017. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valami egészséges. A tej akkor is gyulladást kelt a szervezetben, ha nem vagy érzékeny rá. Egyike a legegészségtelenebb "élelmiszereinknek". Hormonokkal, antibiotikumokkal teli. Ráadásul 1 liter az kifejezetten extrém mennyiség naponta. Még a heti 1 liter is sok, egy egészséges étrendbe semmiképpen nem fér bele.
2017. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Befostam
2017. aug. 27. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
xD
2017. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!