Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandoan felvagyok puffadva,...

Állandoan felvagyok puffadva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akármit eszek , legyen az kis adag ennivaló vagy nagy adag utána nagyon felvagyok puffadva és alig birok állni illetve járni is.

Valami ötlet miért van ez?



2017. aug. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos kismillió oka lehet:

Puffasztó ételek

Szénsavas italok

Kevés gyomorsav

Sok gyomorsav

Ételérzékenység _glutén, tejcukor

Gyomorfekély, nyombélfekély

Gyomorhurut

Epekő, epehomok

Elégteken rágás, habzsolás.....

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de lesz, akinek több fog.

2017. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass egy ételallergia vizsgálatot. Ami nekem sokat segít a puffadás megszüntetésében az a Hunyadi keserű víz. Azt lehetőleg otthon idd meg, kicsit meghajt.
2017. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet komolyabb betegség is az oka, úgyhogy érdemes kivizsgáltatni.

A mindentől mit takar? Egyoldalú az étrended, főleg ugyanazokat eszed, vagy változatos, mindig mást?

2017. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig mást eszek! És nem , nem gyorséttermi ételeket eszek ... átlagos egészségeseket :( ételallergia vizsgálat hol lehet csináltatni?:)
2017. aug. 28. 05:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem magánklinikán csináltak allergia vizsgálatot, és abba benne volt elég sok étel, gyümölcsök, zöldségek, tojás, liszt stb.. Véranalízisnek hívják amit nekem csináltak, sima vérvétel, azthiszem egy hétre rá küldték az eredményt e-mailben.
2017. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!