Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért állt át a szervezetem a...

Miért állt át a szervezetem a kora délutáni székelésre? Hogy tudom visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Ez egy hatalmas probléma.Régen mindig este székeltem,fürdés elött.De az utóbbi időben ez valamiért megváltozott.Kora délután vagy dél környékén elkap a székelés.A legrosszabb időpontban.Ott vagyok a pl.a suliban és ott jön rám!A múlt tanévben rengetegszer előfordult,hogy a suliban székeltem.Este meg már nem is érzem,hogy kéne.Persze én elmegyek és kierőltetem,azért,hogy másnap délután semmiképp sem kelljen.De mégis jön!

Hogy szabaduljak meg ettől?Vissza akarom tenni a régi időpontba.Már előre félek.Nem akarok megint napi szinten szarni járni a suliban!Ez olyan kellemetlen..



2017. aug. 29. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában mozgásra fokozódik a bélmozgás. A legéletszerűbb reggel elintézni, aztán napközben nyugi van, kevesebb a bélgáz is.
2017. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reggel még nem tudok
2017. aug. 29. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Miért, nem bírod pár órát visszatartani? Ezért nem jó, ha valaki napi szinten kakkant, ha jön az inger, még a sarokig sem bírja ki.
2017. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem bírom
2017. aug. 29. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban ritka, hogy rendszeres a széklet. A napi rendszertelen életmód, több műszak, egyéb gondok miatt.
2017. aug. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont hogy nem is KELL visszatartani, csak kitágul a végbél a benne lévő széklettől és hosszú távon ingertelenséghez vezet.


Kérdező, igyál meg egy jóóó erős kv-t.

2017. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kv visszatartja a szarást?
2017. aug. 31. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os

jó nagy hülyeséget írt.

2017. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap suli.Nagyon félek,hogy holnap megint mehetek szarni az iskolai wc-be..Mit tudnék csinálni,hogy mindenképp elkerüljem ezt?
2017. aug. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!