Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Egyre...

Mi lehet a bajom? Egyre zavaróbb. (Visszatérő hasmenés)

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt kezdődött,hogy egyre gyakrabban van hasmenésem. Eddig 2-3 hetente fordult elő. Általában 1-2 napig tart. Inkább 1.

Mostanában már heti szinten.:(

Gyanakodtunk, hogy laktózérzékenység lehet a baj. De ez ki van zárva. Volt, amikor direkt tejes ételeket ettem és semmi bajom nem volt.

Megfigyeltem, hogyha már kicsit olajosabb, zsírosabb ételt eszek(általában főtt étel) akkor másnap 100%, hogy hasmenés, hascsikarás, puffadás a vége.

Oké, igyekszem kerülni a zsírosabb ételeket de már egy szimpla spagetti is meghajt.

Voltam már székletminta-vizsgálat is, de minden rendben.

Olvastam, hogy az idegesség miatt lehet még. De mostanában nem is stresszelek annyit.

Szinte undorodom magamtól. Zavaró. Plána most kezdődik majd a suli...Nem tudom mit tegyek.



2017. aug. 30. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El kellene menned egy gasztroenterologushoz, nehogy valami komolyabb bajod legyen.
2017. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Krohn-betegség kizárt ?
2017. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Nem tudom. Fel sem merült eddig. :/


Emlékszem párszor úgy begörcsölt az oldalam-gyomrom körül, hogy percekig mozdulni sem tudtam. Már-már elviselhetetlen volt.

2017. aug. 30. 19:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy a chron betegseg mellet meg lehet irrabilis bel szindroma is,a kettonek nagyon hasonloak a tunetei
2017. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen, eszek egy kis pörköltet és pár óra múlva már járom a wc-t... ugyan ez olajos, szaftos vagy zsíros dolgok után. Nálam irritábilis bél szindrómát diagnosztizált a doki, ami valahol érthető, mert egyetemista vagyok, ott meg sok a stressz. Szerintem is menj el gasztrora.
2017. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezért nem szabad undorodnod magadtól!
2017. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani. :(
2017. aug. 31. 10:38
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Igen,tudom. De ha esetleg csak a vizsgalattol felnel es nem az orvostol,egyaltalan nem valoszinu h vastagbeltukrozest is akarnak csinalni.

2017. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
**vagyis hat valoszinu csak nem biztos...msr irni se tudok
2017. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A vizsgálatoktól félek.
2017. aug. 31. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!