Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízás kortikoszteroid segítség...

Hízás kortikoszteroid segítségével lehetséges?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a kortikoszteroidok egyik legfőbb mellékhatása amely szinte mindenkinél jelentkezik az étvágynövekedés és ebből kifolyólag súlynövekedés.

A kérdésem az lenne hogy a gyógyszer szedése után megmarad-e a felszedett súly vagy lejön az emberről.


Kérem csak azok válaszoljanak akik a kérdésre válaszolnak. Nincs szükségem kötekedésre és lebeszélésre. Megvan az okom rá, hogy ilyen drasztikus módszerhez folyamodok.



2017. szept. 4. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt a szemetet még egyszer pénzért sem szedném be. Gyerekkoromban írta a doki, akkor még nem tudtuk, mi az. Csak zsírban hízol tőle, közben sorvadnak az izmaid, az ízületeid fájnak, a kötőszövetek gyengülnek, ezért tiszta stria leszel. Szélsőséges esetben cukorbetegséget okozhat. Szerintem maradandó károkat is okozott a hormonrendszeremben, legalábbis jelenleg kezelésre szorulok alacsony tesztoszteron miatt.

Csakis akkor szabad beszedni, ha feltétlenül szükséges, és itt nem a hízásra gondolok, hanem pl. súlyos gyulladások, autoimmun betegségek esetén.

2017. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!