Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetseges h lany letemre...

Lehetseges h lany letemre annyit eszek mint egy fiu?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat eszek egy nap (17 eves vagyok) 30 percet tornazok minden nap kiveve csutortokon mert akkor van meg plusz 3 tesioram. Reggel 2 szelet kenyer sonka sok zoldseg 10 korul egy szendvics ebedre leves plusz masodik uzsira attol fugg h mi volt az ebed ha fozelek es hus vagy hal vagy valami konnyu akkor eszek meg1 szenyat ha tartalmasabb akkor csak gyumolcsot kefirt vagy sajtot vacsorara meg sok zoldseg felvagott vagy hus es 2 szelet kenyer. Nem tudom h a magassagom szamit e 174 cm vagyok es 55-58 kg kozott billegek. Mindenki azt mondja h nagyon sokat eszek..vagyis tul sok kenyeret (ami teljes kiorlesu egyebkent) de nem ehetek tobb zoldseget helyette mert igy is eleg sokat eszek beloluk..es ha tobbet ennek hasmenest csinalna.

Valtoztatnom kene valamin?



2017. máj. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ifjú lányként voltak kései reggelijeim fél kiló kenyérrel (persze rengeteg mást is ettem mellé)... Van ilyen. Nincs ebben semmi különös. Átlagot nézve a fiúk többet esznek s nagyobb is a kalóriaigényük, de egyénileg szinte bármi lehetséges.


Én nem tartom jónak a kenyeret, de ez a te életed, te táplálkozásod. Ha el akarod hagyni, elhagyod, miért ennél helyette zöldséget? Rengeteg mást is ehetsz.

2017. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehetséges mert én is annyit eszek már mondták hogy férfias adagokat zabálok és mégis 58kg fölé nem tud emelkedni a súlyom pedig az a célom és az étvágyam is nagyon nagy
2017. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak napi egyszer engedhetjuk meg magunknak a fottetelt. Ezert eszek sok szenyat meg zoldseget. De mikor kisebb voltam duplan ebedeltem egyszer a suliba egyszer otthon. Koszi a valaszokat
2017. máj. 5. 06:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Gimis koromban, 50 kilós lányként én is kb. ennyit ettem, nekem nem tűnik olyan soknak... Volt, hogy elmentünk pizzériába, és egyedül megettem egy egész pizzát, és még csak meg sem látszott rajtam :)
2017. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eszel sokat,talan csak soknak tunik,mert tizorait meg uzsit is eszel es szerintem az emberek tobbsege nem szokott.A masik,hogy nem mindegy,hogy mekkora az a ket szelet kenyer.Ha jolesik es igy erzed jol magad,akkor semmin sem kell valtoztatnod.
2017. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A főtt étel nem kerül sokba, pont hogy az a legolcsóbb szerintem (nyilván bármit ki lehet hozni drágán is, hozzávaló kérdése). Kényelmes, ha nem kell mindig főzni, nekünk muszáj, túl szegények vagyunk s túl igényesek is.
2017. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!