Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szteroid? Tömegnövelők? Mit...

Szteroid? Tömegnövelők? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Mivel elkerülhetetlen az értelmetlen osztó, értékelhetetlen kommentek, igy jelzem ezeket teljesen figyelmen kivűl hagyom. Normális, tapasztalatból fakadó tanácsokért hálás lennék !

26 éves vagyok és mindössze 60kg +180 cm magas, lassan lelkileg megviselő a dolog hogy egyszerüen nem tudok hizni. Jóformán semmilyen zsir tartalékom nincs. A kinézetem rendkivűl szálkás, formás bicepsz, mell és erősen látszó kockás has vékony lábak.. jóformán csak izom csont + bőr amiből állok..

Életmódom, rendszeres mozgás de nem sportolok, nagyon változatosan étkezem zöldség, fehérje, e mellet vitaminokat, magnéziumot omega3-at is szedek. Tökéletes vérnyomással, anyagcserével, nem iszok egyáltalán, viszont valamelyest dohányzok (1 doboz 3-4 nap ) mindenem, tudomásom szerint rendben müködik, ezt egy évben 3x a vérképem is bizonyitja..


Hogy a jó életbe szedjek fel 10-15kgmot, hiába zabálok zsiros fehérjedús ételeket kb semmi..

Biotech étrend kiegészitők, szénhidrát, creatin, fehérje.. kb sz.t sem ért napi 100-120g tejsavó fehérje, + növényi.. mandula liszt, buzacsira..

Évek óta stagnálok 59-61 kg közt.. Valakinek valami bevált tanács? Természetes anyagokkal kb semmit nem érek valamilyen mesterséges anyag lenne szükséges..

nagy szükség lenne 10-15 kg-ra mert ezt igy tovább nehezen türöm.. hiába vagyok izom.. akkor is vékony..

Szerintetek?



2017. szept. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek elmennek egy szakemberhez, aki megfelelő tomegnovelő edzést és étrendet allitana össze. Szteroiddal edzés nélkül nem sok változna. Szóval szánd rá azt a pár tízezer forintot, és beszélj egy profival.
2017. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott a megoldás. Tedd le a cigit, hízni fogsz.
2017. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De jó neked....
2017. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2017. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mégis mennyit eszel? Ismerek valakit kicsit hasonló számokkal, 2800 kcal mellett ő se hízik (szénhidrátdúsan eszik, sok-sok zsírral, de ez végülis mindegy, kalória az van rendesen). Egyszerűen nincs többletben, pedig nem is kiemelkedően aktív. Gyors anyagcsere. Pedig hízékony, kicsit fölémegy vagy üldögél, máris jönnek a kilók.

Tehát ez az első eset, egyél többet, ha tudsz.


A másik az, hogy te igen nehezen zsírosodsz, akár sehogy. De az izomnak akkor is jönnie kell, ha van terhelés és többlet, fehérje.


A szteroidok egészségtelenek, persze sokat tudnak dobni a lehetőségeken, viszont ha nem eszel mellé rendesen, nyilván nem jön a tömeg, nincs miből.


A tömegnövelő helyett egyél ételt, ugyanott vagy, csak egészségesebben. De ezt lehet, hogy mások értik, én biztos nem: ha nem tud valaki enni, hogy tudja megenni a tömegnövelőt? Miért nem alakítja át az étrendjét, hogy be tudjon vinni több kalóriát (ha a teste kalóriát számol és leblokkol, akkor a tömegnövelő sem segít)? No mindegy. Az legalább csak kicsit előnytelen, kevésbé tesz tönkre, de inkább egyél rendes ételt.


Vannak különféle betegségek is, de első körben nem erre gondolnék.

2017. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha nem válaszolsz a kérdéseinkre nem tudunk segíteni...
2017. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat, viszont ahogy a fentiekben említettem , viszonylag normálisan, vagy annál többet eszek egy nap.. amit még hangsújoznék ha a napi átlag kaloria felett kajálok huzamosabb ideig, kalória, szénhidrát dúsan.. akor sem történik semmi, napi 3 x látogatom a budit.. orvosomtól érdeklődni fogok milyen mesterséges anyagot használjak + fehérje, kaja edzés.. bár úgysem fog nagyon segiteni szerintem..
2017. szept. 25. 15:40
 8/9 anonim válasza:

Úgy látszik hogy rajtad nem érdemes segíteni,sőt nem is lehet.

Igen kérdezd meg az orvosodat mit szedj,sőt irass fel magadnak egy kis szteroidot is és szard le az egészséged.

Vedd már észre hogy ha napi háromszor *látogatod a budit* az nem normális...

Pajzsmirigy túlműködés vagy emésztőrendszeri problémák.

2017. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezt a privát üzenetet kaptam fél év után a kérdezőtől:


"Hali.. köszi az okoskodást.. azóta fél év eltelt.. és igen a Fasom a kajába meg a sok F@SÁgba.. egy Susta+ Deca kombó tökéletesen megtette a hatását.. 14 maradandó kg.. labor eredmények teljesen megfelelőek, teszto szint normál, máj érték minden.. a kreatin kicsit magasabb.. ennyi jó levezetéssel sikerült.. tartom a szintet edzőterembe járok, számolom a makrot mindennap.. ( 350 g ch.. ) fasán vagyok köszi"


Gratulálok hozzá,felszedtél egy csomó vizet,az hogy még most semmi bajod nem azt jelenti hogy később sem lesz.

2018. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!