Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szintentartásnál cukormentes...

Natusa kérdése:

Szintentartásnál cukormentes fagyi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 kilógramm leadása után egy kicsit szeretnék "megállni" a szálkásításban, addig amíg nem lesz megfelelő anyagi hátterem, hogy kicsit keményebben folytassam a testépítést. Igazából már egy ideje ugyanannyi kilógramm vagyok, ugyanazokat eszem mint eddig (hajdina, teljes kiőrlésű tészták,(a teljes kiőrlésű dolgokat már csak később kezdtem el enni, kb a 20 kilógramm leadása után) hús, zöldség). Jelenleg is tornázom, csak "néha" megeszek az Árkádban található Gelati étteremben 1-2 gombóc cukormentes(leginkább mogyorós, pisztáciás) fagyit. Gondoltam még arra, hogy hetente megeszek valami cukrosabb, "egészségtelenebb" dolgot Vasárnaponként. Ez így belefér? Nem fogok visszahízni? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. szept. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Egy biztos, egyik napról a másikra nem jön vissza 20 kiló. Nyugodtan fagyizz, akár cukrosat! Ha úgy látod, kezdenek visszajönni a kilók, akkor korrigálsz.
2017. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy "bűnözés" belefér.
2017. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a kalóriatöbblettől lehet hízni. Ha naponta cukros dolgokat eszel, még akkor is lazán fogyhatsz, mert ez a kalóriaegyenlegen múlik.

Azért helyeslem, hogy nem akarsz gyakran cukrot enni. Én sose akarok, bár most vettünk mézet is rászálltam :D De nekem megéri, amúgy szálkásítok (rég próbálok, de most sikerül is) és eleve sok cukrot eszem, mert gyümölcsszezon van. Répacukrot nem, de fogyás szempontjából a méz kb. ugyanolyan, elég tömény cukor.

2017. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!