Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel növeljem a napi zsírbevi...

Mivel növeljem a napi zsírbevitelem?

Figyelt kérdés

A napi zsírbevitelemhez hiányzik még 15-20gramm zsír, szerintetek ezt miből vigyem be?

Néztem mogyoróvajat, ez helyett/ezen kívűl mit ajánlotok?



2017. szept. 30. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan szó nincs, hogy ez helyett.
2017. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor e helyett, így jó?

Sok értelme volt hozzászólni.

2017. szept. 30. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
avokádó,lenmagolaj
2017. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg lehetőséged van... Bármilyen neked megfelelő zsír (pl. némi olívaolaj a salátába, nem tudom, milyen ételeket eszel), némi olajos mag (idén elég sok dió termett, úgy nézem. egyik kedvencem), több tojás, egy pici majonéz az ételedre, némi sajt az ételedre vagy csak úgy, zsírosabb hús... Nem tudom, milyen típusú zsírt akarsz bevinni, van, aki valamiért kerüli a telítettet, másoknak ez eszükbe se jut, egészségtudatosan sem. Túl sokféle vélemény van az egészségességről.

Édességekből is erősen tud jönni a zsír, persze inkább jóféle édességeket ajánlok, bármit is jelent számodra ez.

2017. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Étkezésenként 3gramm zsír kb ami szükséges, szal nem tudom, hogy hiányozhat neked még 15-20 gramm.
2017. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. E helyett. Volt értelme hozzászolnom, mert legalább megtanulsz Magyarul! Ne ferdítsd a nyelvet a tudatlanságoddal.
2017. okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy elég jó a helyesírásom, ha néha elírok valamit, akkor meg elnézést kérek. Nem írok ilyeneket, hogy mijen, mien, ijen, muszály. Nem tökéletes, de a mai fiatalokénál biztos jobb.

Ez nem ide tartozik, részemről erről ennyit. :)

2017. okt. 4. 07:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem helyesírás kategória. Még azt sem érted mi a probléma. Ez nyelvhasználati kérdés.
2017. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!