Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik édességek hízlalnak...

Melyik édességek hízlalnak LEGJOBBAN?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Amit megeszel.
2017. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami nagyon cukros, édes, magas a szénhidrát tartalma.
2017. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Mesekesz 1000kcal/doboz👌🏿
2017. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Dextróz 250g=1000kcal
2017. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem hizlal. Kizárólag a kalóriatöbblet hizlal, bármilyen édesség mellett lehet fogyni is.


Gyakorlatiasabban, nos, az, amelyikből a legkönnyebben bepakolsz csillió kalóriát s ahhoz képest nem laktat jól.

Pl. az én csokitortám szuper fogyókúrás étel, mert megeszem belőle 600 kcalt némi egyéb étel mellé és 1 napig eszembe se jut enni, úgy belakok. Mondjuk pocsékul laktató cukor nincs benne, ez sokaknál fontos szempont.


A fehérjedús, zsíros édességek okoznak a legkevésbé hízást, legalábbis a normál ember számára, akit a fehérje és a zsír laktat jól. De ha valaki akár beteggé tudja enni magát valamivel, azzal jobb, ha vigyáz.

Szóval az emberen túl a hozzáállása se mindegy, ajkar-e vigyázni vagy am,i a csövön kifér.

Aki addig eszik, amíg a gyomra térfogata bírja, ha jóllakott, ha nem, annak az extrém zsíros édességek a rosszak, mert abból iszonyúan sok kalória fér. Ha töményebben eszem, 30-40 deka után a kalóriakeretemnél vagyok s ennél azért sokkal több fér a gyomorba...


Én a szénhidrátdús, fehérje- és zsírszegény édességekkel tudnék a legkönnyebben hízni, amennyiben nem lennék rosszul tőle egy idő után. A cukros ÉS zsíros édességek nagyon könnyen laktatnak, bár abból is megy sok, ha igazán akarom.

2017. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semelyik.


Ha minden nap megeszel 800 kalóriányi csokit, és a többiből még 400-at, ugyanúgy nem fogsz fogyni sem hízni.

2017. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt a sok retard választ... nem az volt a kérdés, hogy ki hány kcaltól hízik vagy fogy... hanem, hogy melyik édesség hízlel legobban... legjobban a legmagasabb kcal tartalmú fog hízlalni... ez ha csak a szénhidrátot nézzük, akkor a tiszta szőlőcukor... ha zsíros olajos? sütikben gondolkodunk, akkor nyílván lehetnek magasabb kcal tartalmúak kevesebb súllyal... bá őszintén nekem egy ilyen süti nem jut eszembe... talán a nagyon rossz minőségű csokik amik cukorral is meg zsíradékkal is televannak...

Számolgassatok

1gramm szénhidrát 4kcal

1gramm fehérjéből 4kcal hasznosul

1gramm zsír 9kcal

2017. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem a házi sütik. könnyű belőlük elég sokat megenni.

Amik elég kalóriadúsak szoktak lenni: zserbó, ishler. A raffaellonak is viszonylag magas a kaóriatartalma.

Nutella/mogyorókrémek.

Ha nem édesre vágysz, akkor sós mogyoró, kesudió, dió. 100g több, mint 600 kalória ezekből.

2017. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!