Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik derülhetnek ki hasi...

Mik derülhetnek ki hasi ultrahangon?

Figyelt kérdés

Megelégeltem, hogy kb. 1 hónapja gyakran fáj, görcsöl a hasam, és időnként nyilvános helyen is korog (úgy, hogy előtte ettem és ittam eleget), ami nagyon kellemetlen számomra. Ezenfelül szoktam szédülni is, kb. 2 hete meg úgy kellett hazatámogatni egyetemről, mert teljesen úgy éreztem, mintha jégen járnék, bár annak a fáradtság is lehetett az oka.

Ja, és gyakran vagyok megfázva, és hiába eszem egészségesen (tehát minimális cukor/fehér liszt) nem fogyok. Még egészséges a BMI-m, illetve az egészségesnek a felső határa, de én nyilván szeretnék vékonyabb lenni, és 3,5 évvel ezelőtt 76-ről 58-ra tudtam fogyni, úgyhogy ha még mindig olyan jól működni a szervezetem, most is olyan lennék. (Amikor 76 voltam, akkor nem figyeltem a kajára, keveset mozogtam, sokat nasiztam, ettem a chipset, csokit, ittam a cukros löttyöket- most egész más a helyzet.) A legtöbb ember nem veszi komolyan, ha azt mondom, hogy kövérnek érzem magam, mivel ők nem látnak annak, és amúgy egészséges a testtömegem, csak lehetne ezerszer jobb is.

Na, elmentem az orvoshoz, és 3 hét múlvára kaptam egy időpontot hasi ultrahangra.

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e itt olyan, akinek hasonló tünetei voltak, és nála mi derült ki? Ha a hasi UH nem mutat ki esetleg semmit, akkor milyen irányba fognak tovább vizsgálódni? Ma például reggeltől szédülök hol jobban, hol kevésbé, és este hiába voltam éhes (már nem ettem lefekvés előtt, vártam a reggel), ma még alig bírtam kajálni, de próbálkozom.



2017. okt. 18. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami problémákat leírtál, semmi választ nem fog adni a hasi uh. Sőt. semmilyen valós problémát nem írtál le.
2017. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Akkor mi számít neked valósnak?
2017. okt. 18. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. terhesség.
2017. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt pont kizárhatjuk, de azért köszi.
2017. okt. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!