Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akármit eszem, akkora lesz a...

Akármit eszem, akkora lesz a hasam, mint egy 6 hónapos terhesnek. Mitől?

Figyelt kérdés
De elég csak meginnom 2-3 deci folyadékot, máris akkora a hasam, mintha terhes lennék, már szó szerint attól félek, hogy kinyomja a köldök piercingemet. Már ott tartok, hogy elkap a sírás és komolyan elgondolkodtam, hogy hánytatni fogom magam.

2017. okt. 21. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Más meg zabál egész nap, és full lapos a hasa.
2017. okt. 21. 12:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyenge a hasizmod és ha a gyomrodba kerül valami, egyszerűen van helye kidülledni, mert semmi sem tartja vissza.
2017. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenor sosem tudom, hogy drámázó tiniről van szó, aki fura világban él és másfél kiló plusszal is dagadtnak nevezi magát vagy tényleg valami furaság van. Én is gyenge hasizomra tudok gondolni, hiszen folyadékról írsz, nem ételről. Bár ha a folyadék nem víz vagy tea, akkor még lehet puffadás.


A hánytatás mégis mit segítene? Csak problémákat okozna. Nem tüneti kezelés kell, ha valami gond van az egészségeddel.


A 6 hónapos terhes kinézet azért túlzás, 2-3 deci szerintem nem képes rá, akárhogyan is nézzük. Bár van, akin 6 hónaposan szinte semmi nem látszik, de nyilván nem erre gondoltál.

Az, hogy nagyobb lesz a hasad, az természetes, de irreális növekedésnél nem ártana rájönni, mi a gond.

2017. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon vékony lehetsz és a legkevesebb hasadba kerülő étel és ital is meglátszik. Esetleg ha volna egy előtte-utána képed jobban tudnánk segíteni.

Egyébként kerüld a szénsavas és cukros italokat és a puffasztó hatású ételeket.

2017. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!