Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri fogyókúrázn...

ElizabethSelena kérdése:

Szerintetek megéri fogyókúrázni? (lány vagyok és sok vizet iszom, hogy attól ne leszek éhes, ez be is vált, de szabad-e fogyózni? , mert sok helyt hallotam hogy nem egészséges)

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 18:08
 1/7 anonim válasza:
wc-re sokszor járhatsz.és igaz hogy nem leszel éhes,de a víz nem pótolja a napi táplálékadagot szóval,ha fogyózásként iszol annyit akkor szerintem felesleg és igen nem egészséges.
2015. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ígyúgyamúgy válasza:
Annyi biztos hogy nem egészséges,valaki szerint megéri valaki szerint nem.Egyesek azért mondják hogy nem mert minden fiúnak más az ízlése sőtt a fiúk nagy része a teltebb lányokat szereti.(ezt persze csak azért írom hogy ha azért akarsz fogyózni hogy a fiúknak teccél.Viszont az igazság az hogy annak ellenére hogy tudom hogy egészségtelen én is fogyózok,viszont nem azért hogy bárkinek is teccek hanem mert úgy érzném jól magam ha egy pár kilóval kevesebb lennék.Nekem az hogy legogynék abban is segítene hogy megnöljön az önbizalmam.Márpedig ha nincs önbizalamam akkor hosszú távon az is egészségtelen.Ha hasonló helyzetben vagy mint én akkor a válaszom igen,megéri.
2015. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ígyúgyamúgy válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2015. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Én is tudom hogy a fiuk a teltebb lányokat szeretik de ha fogynék én is jolérezném magam mint te:) De probálok nem gondolni rá és nem stresszelni magam mert mondta nekem az orvosom is:) A szemem miatt:)
2015. febr. 9. 18:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként sokan mondták, sőt mindenki hogy nem vagyok kövér, mert magas vagyok....
2015. febr. 9. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázni nem éri meg. A fogyókúra szó elkorcsosodott már annyira, hogy a koplalást, a hat után nem evést és a hasonló értelmetlen (és a koplalás esetében valóban egészségtelen) dolgokat jelenti. Ha zsírt akarsz leadni, akkor a szálkásító diéta lesz az, ami neked kell. Ez megemelt tápanyagbevitelt jelent, és enyhe kalória mínuszt jelent. Ez teljesen egészséges.
2015. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy? Milyen magas?

Azért eszel is? Vagy csak iszol?

És mi számít sok ivásnak?

Lehet, hogy nem is iszol sokat, csak normálisan :)

De nem kell fogyózni. Inkább csak figyelj oda, hogy mit eszel és mennyit.

2015. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!