Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha megiszok egymást után 3...

Ha megiszok egymást után 3 energia italt lehet bajom?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hosszú rábon, ogen és nem akár milyen. Én a sűrfőségin végeztem, magatehetetlenül feküdttem a hordágyon, annyira rosszúl lettem. Mondjuk akkor szó szerint éjjel nappal dolgoztam.
2017. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Szívritmuszavar, szívroham, agyvérzés, stb.

Az hagyján, hogy több koffeint viszel be, mint a megengedett, de nagyon rövid idő alatt. És ez az utóbbi tényező lesz halálos.

2017. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ha hozzá vagy szokva a magasabb koffeinbevitelhez. Ha most innád először, akkor remegés, idegesség, nyugtalanság lépne fel.

Hosszú távon nem egészséges. Ha komoly szívproblémáid vannak és arra innád, akkor szívpanaszok jelentkezhetnek, de megölni ennyi még nem fog.

2017. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
csa kakoa job
2017. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked pl. sok volt mára úgy látom.
2017. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod a koffeint pl rendszeresen kávézol akkor nem valószínű hogy rosszul leszel, de teljesen felesleges egy rahedli koffeint bevinni a szervezetbe ugyanis hosszabb-rövidebb távon gondokat fog okozni.
2017. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!