Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimia, mit tegyek?

Bulimia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 4 éve bulimiás. Kapok segítséget, járok pszicholóhushoz és pszichiáterhez. Mostanra eljutottam oda, hogy képtelen vagyok bármit magamban tartani. Nagyon sokat próbálkoztam, de nem megy. Iszonyúan fáj a gyomrom és késztetést érzek, hogy hányjak. Talán egy gyomorszonda lenne a megoldás, mert segítene (tapasztalat), de nem tudom hogy erre van e lehetőség és tisztában vagyok vele, hogy nem elég alacsony a súlyom. Nektek mi a véleményetek erről?

Egyébként 164 cm és 42 kg.



2017. nov. 20. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

nekem az a velemeny hogy borzaszto gusztustalan lehetsz 42 kilosan

nem zavar hogy egy farmer se all jol a seggeden?

2017. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Kedves első!

De, tisztában van vele. Gondolom ezért is akar meggyógyulni... Annyira nem értem, minek írnak hozzá az ilyen kérdésekhez olyanok, akik nemhogy nem éltek át hasonlót, még csak nem is tudják, miről van szó! -.-"


Kérdező, sajnos nem tudom, pontosan hogy megy ez. Próbálkoztál már pszichiátriára bejelentkezni? Talán ott sikerülne enyhíteni a késztetést a hányásra, ha nem is szonda, akkor a szigorú felügyelet miatt. Jobbulást kívánok! Ráléptél a gyógyulás útjára, légy türelmes és erős, akkor menni fog! <3

2017. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bulimic Royalty ***** válasza:
15%

De szép vékony lehetsz.:) *_* <3

Nekem 28 kg az álomsúlyom.:) :) <3

2017. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bulimic Royalty ***** válasza:
20%
Remélem,hogy minnél hamarabb sikerülni fog elérnem az álomsúlyomat.:) :) <3
2017. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem elég alacsony a 42 kiló? Mi lenne elég alacsony? 30 kiló???

Térj észhez ember!

Orvost kérdezz erről és pszichológust/ pszichiátert.

Nagyon jó, hogy igénybe veszel segítséget, kérdezz bátran tőlük, azért vannak, hogy segítsenek.

2018. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál?
2018. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!