Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Több mint 10 éve bulimiás...

Bulimic Royalty kérdése:

Több mint 10 éve bulimiás vagyok. Hashajtózom is és az utóbbi időben véres volt a székletem, amikor hashajtóztam. Valakinek valami jó ötlete, hogy mi lenne jó rá? És mitől gyógyulna meg? Ez mitől lehet? Nem lehet tőle nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 23:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Húzzál el az orvoshoz és kérj segítséget a normális élethez. Csoda, hogy még élsz egyáltalán.
2017. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Pszichológushoz sűrgősen menj el! Nem gonoszkodásból írom, hanem azért mert ha így folytatod akkor tönkremész testileg és lelkileg is! Lehet ez az első jele annak hogy elkezdtél leépülni. Holnap menj el a háziorvosodhoz, és őszíntén mondd el a bulémiás részt is.
2017. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Orvoshoz elmegyek.De nem szeretném,hogyha az orvos megtudná,mert akkor annyi lenne az Én titkos Mia életstílusomnak és a fogyókúrámnak.Nem tehetem meg,hogy a Mia csak úgy beárulom.
2017. nov. 19. 23:43
 4/38 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:Bunkózást nem kértem..

És nem csoda,hogy még élek,azért amennyire tudok igyekszem óvatos lenni és vigyázni magamra.:)

2017. nov. 19. 23:44
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, csoda hogy még élsz. A hánytatás teljesen tönkre teszi a gyomrot, meg a nyelőcsövet is. Meg a fogaid is elrohadnak és a hajad is kihullik. Ez nem egy fogyókúra, életstílus pedig végképp nem. Ez egy betegség. És ahhoz hogy meg tudj gyógyulni, az első lépés hogy beismerd hogy beteg vagy. Ez pedig vagy szakember segítségével, vagy egy bulémiás/gyógyuló bulémiás/volt bulémiás segítségével fog menni.
2017. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Rájöttem hogy mit jelent ez a Mia "életstílus". Figyelj, így látatlanban is megmondom hogy nem vagy kövér. Mondjuk rizsázhatok itt, nem nagyon fog érdekelni amit mondok. A dokinak meg muszály elmondani a bulémiás sztorit, mert csak úgy tud segíteni. És még megjegyzem ha pszichológushoz nem is akarsz elmenni, de beszélj egy gyógyult miással.
2017. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Mint mondtam holnap elmegyek orvoshoz.Az orvosom szerintem kicsit tud Miáról valamennyire,mert Ana Mia diagnózisom van,igaziból főleg Mia.De Miát elhagyni nem fogom :) <3 ,ezt senki se kérje soha.Van kettő Pro Mia és Mia támogató barátnőm is.:) :) <3 Velük szokok együtt és egyszerre rendesen mindentösszeenni és taccsolni.:) <3 :) <3
2017. nov. 20. 01:12
 8/38 A kérdező kommentje:
De dagadt vagyok sajnos.!
2017. nov. 20. 01:14
 9/38 A kérdező kommentje:
De dagadt vagyok sajnos.:/ :"( :"( :"( :"( :"( :"( :"( :"( :( :(
2017. nov. 20. 01:16
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem baj megoldom.:) Ezentúl majd csak néha és óvatosabban hashajtózom ígérem.:) És többet rendesen mindentösszeeszek és többet taccsolok.:) :) <3 Mert azt úgyis sokkal jobban szeretek és imádok.:) :) <3 <3
2017. nov. 20. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!