Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérje por, szükséges?

Fehérje por, szükséges?

Figyelt kérdés

El kezdtem gyúrni, egy picit már érzem és látom is hogy előrébb vagyok mint amikor elkezdtem

A kérdésem az lenne hogy kell-e majd fehérjéket szednem?( a porokra gondolok)

Nyilván erre lehet azt mondani hogy elég ha úgy eszel, hogy meglegyen a megfelelő adag

Milyen diétás étrend lenne a megfelelő számomra porok nélkül?

( hetente 3x járok egyébként )

edzés előtt

2-3 tojást szoktam bekeverni és fogyasztani tejjel meg édesitővel , ez nekem bőven elegendő lehet?

90kg vagyok egyébként és némi felesleg van rajtam, ezért kéne szálkásítanom elvileg


Minden bő és hasznos választ előre is köszönök !


2017. nov. 20. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:

És még egy olyan kérdés, hogy a proteinporok között van óriási különbség? nem mindegy hogy 3000 Ft-os (1kg)vagy 6000Ft-os (1kg) ot veszem meg?

Gondolom dob rajta valamennyit a márka is

2017. nov. 20. 17:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az az édesítő?
2017. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne abba kössünk bele kèrlek hogy ez most sztevia vagy aszpartám, nem cukor
2017. nov. 20. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem belekötés, csak tanács.. nem muszáj megfogadni:

amikor édesítőszert eszel, a szervezet az édes ízre reagál és inzulint nyom a véredbe, mert tudja, hogy jönni fog a cukor. De a cukor nem jön. Mi történik? A megnövekedett inzulin leviszi a vércukrot és nem tudsz annyit edzeni, meg fogsz éhezni, szomjazni. Ezt nem belekötésnek szántam, hanem felhomályosításnak. Ja, és amíg van rajtad súlyfelesleg addig ne porozzál..

2017. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem igazán stimmel így az amit leírtál


[link]

2017. nov. 20. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, .. hehe. Két dolgot tehetsz. Vagy elhiszed azt amit egy élelmiszeripari mérnök mond, vagy elhiszed amit a neten összehordanak, hogy megerődítsék az emberek édesítőszerekbe vetett hitüket. Te döntesz. Ez egy kamu cikk, ami az első néhány sorból lerí, de alul azért van egy kis szösszenet, hogy mégis elhízást okoz? Na hogy? hehe ugyan.. Sokat kell még tanulnod és ne dőlj be mindenféle kitalált netes cikknek. Mert fele kamu.
2017. nov. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az étrendel kell a fehérje nagy részét bevinni. A fehérje porok nevében is benne van, hogy csak kiegészítés (suplement).


90kg vagy és még csak most kezdtél egy kondizni ... akármilyen magas vagy az még koránt sem szálkás.


Ne vidd túlzásba a fehérjét. Először úgy is súlyt kell veszteni. Persze a fehérje jól jön az izomzat megtartásában, de nem hiszem, hogy nagyon lenne neked ha az elején vagy :)


Amúgy kezdőként a tested teljesen máshogy reagál a fizikai stimulációkra. Szinte mindegy milyen étrendet és edzés tervet követsz mindenképpen fogsz eredményeket látni.


Majd később kell elkezdenek trükközgetned, még tökéletesen elég a természetes úton bevitt fehérjék....


Bab, hús tojás és jól leszel :D Persze ez nem egy konkrét étrend annak neked kell utána nézni. Vagy menj ez egy dietetikushoz, ha komolyan gondolod.

2017. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. nov. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!