Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki genetikailag vékony az...

Aki genetikailag vékony az tud valamit tenni, hogy, , ne legyen az, ,?

Figyelt kérdés

14L. Nagyon vékony vagyok és az a baj ,hogy magas... Semmilyen beteségem nincs!(mar a dokim is mondta) (172cm 47kg) ez most furin fog hangzani de szep arcom van meg van mellem is(ugy ertem higy mar mondtak higy szep vok, nem vok lapos kb van B kosaras melltartom is...) Ez most igy eleg furj volt...

Na de szoval eszek eleget,sokat meg minden de a suliban a vedono azt mondta (kerdeztem) hogy nen tok vele mit kezdeni.. ezen semmi nem segit?!?!?(meg nem menstrualok...mindenki mondja higy akkor majd hizok de azert ha lehetne akkor elobb is hiznek)(ez gondolom nem szamit de a combom fokent a baj)



2017. nov. 28. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóval eszel eleget. Kiszámoltad már, hány kalóriát eszel? Ebből kb. mennyi fehérje, zsír, ch?

Az orvos elküldött vérvételre? Vas, pajzsmirigyhormon rendben volt? Nincsenek emésztési problémáid (puffadás, hasmenés, hasfájás)?

Elég sovány vagy, nincs még menzeszed - ettől persze még lehetsz egészséges, de én icipicit aggódnék...

2017. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

a zsír egészségtelen.

Izom meg csak súlyzóktól lesz

Az egyes tipikus nulla tudású anyuka

2017. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam mar vervetelen semmi bajom nincs minden jo. Soha nem szamoltam amiket eszem mert akik fogyni akarnak azoknak is mindig mondjak hogy ha eszel akkor azt elvezettel egyed....
2017. nov. 30. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az egyes tipikus nulla tudású anyuka"

Ezt a rendkívül releváns következtetést miből vontad le?

Nosza, cáfold meg rendes érvekkel az állításaimat (kérdéseimet?), és támaszd alá a sajátodat.

"A zsír egészségtelen" - Szerinted létezik olyan étrend, amiben 0 g zsír van? És szerinted az egészséges lenne, ha 0 g zsírt fogyasztanánk?

2017. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha soha nem számolod ki, nem fogod tudni, hogy kalóriadeficitben, vagy többletben eszel, és hogy megvan-e pl. a minimális fehérjebeviteled. Ilyen információk nélkül nem lehet válaszolni a kérdésedre.

Elég lenne, ha csak pár napig rögzítenéd az étkezéseidet, és számolgatnál. Ha valamiből túl keveset eszel, az ki fog derülni, és tudsz korrigálni. Ha jóval többet eszel a szükségesnél, és mégsem tudsz gyarapodni, akkor jön az, hogy túl gyors az anyagcseréd vagy nincs rendben az emésztésed. Nyilván számít az is, mennyit mozogsz.

2017. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az emberi testen levő zsír egészségtelen

Semmi haszna csak az izomnak.

2017. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyit még segítek, hogy ha 2 hónap alatt heti 1 kiló hízással kalkulálva 55 kg-ra szeretnél hízni (ami a magasságod alapján az egészséges súlytartomány legalja), akkor napi 2650 kcal-t kellene bevinned, ha nem sportolsz. Nagyobb aktivitás mellett ennél több kalória kell. Ajánlott fehérjebevitel: 80 gramm. Mivel súlyt szeretnél felszedni, neked nem kell visszafognod a zsír- és szénhidrátfogyasztást (de az egészséged érdekében ne egyél túlzottan sok finomított szénhidrátot, cukrot).

Még így sem biztos, hogy fel tudsz szedni heti 1 kilót. Vannak, akik ennél sokkal lassabb tempóban tudnak csak hízni.

2017. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: ez nem igaz. Egyrészt szigetel, másrészt betegségek, éhezés idején jól jön a tartalék. Nőknél különösen fontos, nem csak a nőies forma miatt, hanem azért is, mert túl alacsony testzsírszázalék (15-20% alatt) esetén elmarad a menstruáció.
2017. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!