Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátnőm kezd anorexiás,...

A barátnőm kezd anorexiás, bulimiás lenni?

Figyelt kérdés
Jár pszihológushoz, mert a családi háttere nem a legjobb..mostanába nem kivánja az ételt és utána kihánja még nem önszántából..néha ott ülök h megegye...nem anorexiás alkat..ha megesz valamit elkezd öklendezni és mondja h ettőll mennyit hízik..nagyon féltem

2017. dec. 1. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell dugdosnia az ujját vagy akármit a torkán. Néha az ilyen emberek gondolatból is előidézik a hányást.
2017. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem nem kezd lenni hanem már erősen az.
2017. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom nem vagyok pszhihológus de h tudnék neki segíteni?...azon kívül h mellete vagyok és szeretem.
2017. dec. 2. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szólj a szüleinek vagy egy közeli rokonnak, esetleg osztályfőnöknek(ha még suliba jártok) erről, mert előbb-utóbb életveszélyessé válhat az állapota.

Te annyit tudsz tenni érte, hogy ott vagy vele, biztosítod őt arról, hogy neked bármit elmondhat és támogatod mindenben. Ennél többet sajnos nem tudsz tenni.

Hány éves a barátnőd?

2017. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 éves...most mondta el h ha karácsonyig 50 fölé nem megy a súlya akkor a karácsonyt a kórházban kell töltenie..anyukájával gondolkoztam h beszélek mert olyan mint a családtag...de valószínüleg már ő is tudja mert a pszihológusa elmondta neki..ezek szerint nem nagyon érdekli.
2017. dec. 3. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy sok mindent tud csinálni az anya. Hisz nem fog megtömni egy 14 évest. Ha a beteg nem akar meggyógyulni akkor a szülő akár fejre is állhat. Támogatást tud nyújtani de kitudja mennyire vevő rá főleg tini korban.
2017. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minden képlen támogasd, amiben csak tudod. Mond el neki, hogy mennyire szereted, hogy rád mindig számíthat, hogy te elfogadod úgy ahogy van. Amikor anorexiás voltam, ezek sokat segítettek volna nekem. Ja, és legyél mindig ugrásra készen. Nagyjából ennyit tudsz csinálni
2017. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem meggyögyul. Utolsó neked meg gratulálok h leküzdötted! ❤
2017. dec. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!